Як керівництво Закарпатської області "ділить" державні кошти - Віктор Русин (ФОТО)

25.05.2021 13:57 607 0
Як керівництво Закарпатської області "ділить" державні кошти - Віктор Русин (ФОТО)

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосоков напередодні ввечері на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив світлину, де він разом із депутатами зібралися у позаробочий час.

У коментарях до запису люди почали висловлюти свої обурення діями місцевої влади, мовляв саме після таких "обговорень" бюджеті кошти виділяться не за нагальною потребою. Свою думку висловив висловив і депутат Закарпатської обласної ради від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Русин.
"Ось на таких нарадах у вечірній час проходить розподіл державних субвенцій, які фінансуються з державного бюджету", - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.
Також Віктор Русин до свого запису додав таблицю, в якій вказано, на що саме було виділено кошти.
"З таблиці видно,що державна субвенція на освіту в розмірі 40 млн грн розподілена між депутатами чотирьох політичних партій, які потім піаряться на державних коштах, як вони допомагають школам", - продовжив депутат.
кошти, субвенції, Закарпатська ОДА, Закарпатська облрада, Віктор Русин, Анатолій Полосков Як зазначив Русин, частина депутатів обласної ради Закарпаття - "пусте місце", думка яких не береться до уваги:
"В обласній раді 64 депутати, яких вибрали люди, але 37 із них це особливі, а 27 разом зі мною ми пусте місце. Ось ці особливі 37 депутатів ліквідували 6 шкіл інтернатів, а коли педагогічні колективи піднялись, то почали просити мене проголосувати за відміну рішення ліквідації. Звертаюсь не до керівників краю, а до 37 депутатів, Вам шановні самим не соромно?? Це моя особиста позиція. Маю честь!!"
Читайте також: Іноземця з санкційного списку РНБО спіймали на Закарпатті (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...