Гроші на карантин: Національний банк Угорщини почав очищати банкноти

14.03.2020 10:27 47 0
Гроші на карантин: Національний банк Угорщини почав очищати банкноти
За даними досліджень німецькі вчені виявили, що деякі штами коронавіруса вмирають протягом кількох годин на алюмінієвих поверхнях, а на інших поверхнях, таких як деякі види пластмас, вони можуть вижити до дев'яти днів. На папері патогенні мікроорганізми можуть бути присутніми протягом 4-5 днів. Оскільки брудні банкноти можуть сприяти поширенню коронавируса, Національний банк Угорщини (Magyar Nemzeti Bank), як запобіжні заходи, почав поміщати на карантин і очищати банкноти. Національний банк Угорщини заявив, що мільярди банкнот в закритих контейнерах кожен день виводяться з обігу або «відкладаються» на два тижні відповідно до періоду виживання вірусу. Банкноти потім пов'язують, упаковують в термоусадочну плівку і пропускають через тунель з температурою 160-170 градусів за Цельсієм.
"Завдяки вжитим заходам і сучасним технологіям, існує мінімальний ризик повторного звернення потенційно забруднених грошей в разі оплати банкнотами, депонованих в центральному банку", - відзначає Національний банк Угорщини.

Джерело

Нагадуємо, Україна закриває кордони впродовж 48 годин – офіційно РНБО Читайте також: ДФС зареєструвала кримінальне провадження і почала розслідування щодо депутата фракції “Голос” Вакарчука
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Угорщина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...