Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Світ

Господар Alibaba Джек Ма вступив до лав Комуністичної партії Китаю

Китайскій мільярдер і засновник компанії Alibaba Джек Ма став членом Комуністичної партії Китаю. Про це повідомляють Ведомости з посиланням на офіційний партійний орган газету Женьмінь жибао. Коли саме він вступив в партію – не уточнюється.

Видання опублікувало список з 100 осіб, які внесли видатний внесок в політику реформ і відкритості – програму економічних реформ правлячої партії. У ньому зазначалося, що Ма складається в компартії Китаю. Під його керівництвом Alibaba Group увійшла в десятку найбільших світових компаній за ринковою капіталізацією і перетворила Китай на провідного світового гравця в галузі електронної комерції, інтернет-фінансів і хмарних обчислень, зазначає Женьмінь жибао.

У переліку також є бізнесмени Поні Ма з Tencent Holdings і Робін Лі з Baidu, але чи вони в партії – не уточнюється. Політична приналежність впливає на процес прийняття бізнес-рішень в компанії, зауважив прес-секретар Alibaba на запит Reuters: “Ми дотримуємося всіма законами і правилами в тих країнах, де працюємо”.

Нагадаємо, що Джек Ма – найбагатша людина Китаю за версією Forbes: видання оцінює його статки у $ 35,5 млрд. Ма створив Alibaba в 1999 р Раніше стало відомо, що він вирішив відійти від управління компанією до вересня 2019 року.

Нагадаэмо, Закарпатці через блокування кордонів тимчасово лишились можливості працювати на словацькому підприємстві

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...