Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Гороскоп на 29 листопада: що підготували нам зорі

Є ризик зіткнутися з недбалістю, шарлатанством, шахрайством, шкідництвом, поганим сервісом.

Можливі термінові турботи в зв’язку з тваринами, інструментами, ліками, пошуком корисних даних і експрес-послуг. Ланцюг взаємопов’язаних проблем створить ефект карткового будиночка. Акуратно розплутати вузол допоможуть досвід і організованість. Важливо звертатися до професіоналів, вимагати запобіжні заходи та гарантії.

 ОВЕН

Важкий і небезпечний день. Відносини з партнерами, друзями і близькими людьми будуть перевірятися на стійкість. Нагромаджені проблеми або невиконані зобов’язання вимагатимуть негайного вирішення. Постарайтеся зібратися і не витрачайте життєву енергію на дрібниці. Краще відмовитися від нових проектів та укладення договорів. Запасіться терпінням до більш сприятливого періоду.

 ТЕЛЕЦЬ

Можливі проблеми з родичами і друзями. Ці турботи віднімуть ваш час. Можливо, під враженням почуттів або випадкового збігу обставин вам доведеться розлучитися з певною сумою. Не засмучуйтеся: дуже скоро гроші повернуться.

 БЛИЗНЮКИ

Зірки рекомендують жінкам-Близнюкам присвятити час дозвілля поза домом, так як не виключено, що саме сьогодні вони познайомляться з людиною, якого якщо не полюблять, то зможуть зарахувати потім до числа своїх найближчих друзів. У чоловіків-близнюків можливі проблеми з родичами або друзями. Ці турботи віднімуть багато часу і сил.

 РАК

Можливо, що вас притягнуть до вирішення своїх проблем родичі і друзі. Крім того, домашні справи і проблеми з дітьми зажадають від вас великих матеріальних витрат і душевних сил. Клопоти і турботи втомлять. До кінця дня ви відчуєте себе виснаженим і втомленим. Приділіть трохи уваги і собі, але не залишайтеся довго на самоті. Вечір проведіть у гостях у найближчих друзів або змініть форму діяльності на більш творчу.

 ЛЕВ

Вкрай несприятливий день. Обмани і наклеп недоброзичливців можуть негативно позначитися на просуванні справ або прихильності начальства. Не виключено, що ситуація змусить вас переглянути відносини з партнерами: хтось із вашого оточення діє проти ваших інтересів.

 ДІВА

Цей день є початком важкого суперечливого періоду, коли відносини з колегами та близькими людьми будуть перевірятися на стійкість і зажадають переоцінки. Не зловживайте турботою і терпінням близьких вам людей. Ваша здатність до самопожертви зараз виявиться необхідною і для них і для вас. Зверніть увагу на здоров’я. Можливе виникнення інфекційного захворювання.

 ТЕРЕЗИ

Критичний день, коли не варто робити важливих необоротних вчинків, особливо що стосуються здоров’я. Ускладнення і уповільнення ходу справ, невдоволення і вимогливість близьких людей позначаться на нервовій системі. Багато Терезів будуть прагнути до самоти – воно виявиться заспокійливим і плідним.

 СКОРПІОН

Можлива відчуженість і агресивність по відношенню до людей, які наполегливо вимагають від вас уваги. Навіть проблеми сім’ї можуть відійти на другий план, і вам буде все одно, що відбувається вдома. Крім того, можливий грошовий криза – раптові і непередбачені витрати позначаться на сімейному бюджеті. Як наслідок – погіршення самопочуття.

 СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні будь-які поїздки, нові знайомства або зустрічі вимагатимуть значних коштів або серйозних витрат нервової енергії. Так що виміряйте свої можливості і визначте бажання заздалегідь. Прагнення проводити дозвілля поза домом призведе жінок-Стрільців до знайомства з людиною, якого вони зможуть зарахувати до числа своїх найближчих друзів. У чоловіків-Стрільців можливі проблеми і турботи з родичами або друзями заберуть багато часу і сил. Ймовірно, через жорстоку образи або випадкового збігу обставин вам доведеться розлучитися зі своєю супутницею. Сни зазвичай виконуються. Подряпина, рана, кров уві сні – до зради.

КОЗЕРІГ

Зірки як і раніше вказують на небезпеку для вашого здоров’я. Уникайте перенапруження, фізичних навантажень, відмовтеся від комерційних угод, пов’язаних з ризиком. Для попередження загострення хронічних захворювань займіться профілактикою. Цей день є початком важкого суперечливого періоду, коли відносини з колегами та близькими людьми будуть перевірятися на стійкість і зажадають переоцінки. Гроза або дощ уві сні або наяву – знак відходу від завойованих позицій.

 ВОДОЛІЙ

День пов’язаний з випробуваннями на міцність. Можливі неприємності або загартують вас, або морально знищать. Не варто розраховувати на допомогу з боку, покладайтеся тільки на свою інтуїцію і кмітливість. У відносинах з оточуючими людьми проявіть вроджене благородство.

РИБИ

День символізує зміни і трансформацію психічної енергії. У цей день можливі зміни, контакти і нові знайомства. Можливий фінансова криза – раптові і непередбачені витрати позначаться на сімейному бюджеті. Ставтеся до цього по-філософськи. Будьте уважні, тому що можливі серйозні втрати і прорахунки. Цей день зажадає від Риб більшої організованості і цілеспрямованості.

Нагадуємо: Нові правила тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією: які способи ввезення залишились “безкоштовними”

Читайте також: Як відкривали Ужгородський аеропорт у 1929 році (ВІДЕО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...