Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Гороскоп на 04 грудня: що підготували нам зорі

Продуктивний день для хіміків, фармацевтів, медиків, охоронців, слідчих, працівників закритих і небезпечних виробництв.

День допомагає ефективної саморефлексії, дає знаки і сигнали, підказує план, забезпечує страховку, допомагає задіяти таємні шляхи і внутрішні ресурси. Добре займатися системами безпеки, відточувати майстерність в «складних» сферах, діяти під прикриттям, за лаштунками. Продуктивний день для хіміків, фармацевтів, медиків, охоронців, слідчих, працівників закритих і небезпечних виробництв. Ефективні йога, плавання, заняття східними єдиноборствами.

ОВЕН

День перетворення космічних енергій. Несе розчарування і несподівані повороти долі. Ймовірно, з новими планами і надіям не судилося здійснитися. Комерційні операції не принесуть очікуваного прибутку, справи, пов’язані з поїздкою, зірвуться. Різке зниження життєвого потенціалу може негативно позначитися на самопочутті. Можливі будь-якого роду помилки і непорозуміння, любовні розчарування.

 ТЕЛЕЦЬ

Ймовірні різкі зміни настрою, незрозуміле роздратування, коли здається, що все втратило сенс. Проявіть витримку і терпіння, і скоро хмари розійдуться. Можливо, що вам вдасться з’ясувати всі мучили вас питання, відносини з близькими стануть зрозумілими і гармонійними. Зверніть увагу на здоров’я. У разі нездужання не слід перенапружуватися фізично і розумово, так як можливі травми і нервові зриви.

 БЛИЗНЮКИ

День відпочинку, здобуття нових джерел енергії, очищення думок. Можливо, що вам вдасться благополучно завершити відкладені справи або з’ясувати все мучили вас питання. Зверніть увагу на здоров’я. Можливі травми і нервові зриви. У разі нездужання зверніться до лікаря: хвороба може набути затяжного характеру.

 РАК

Вам раптом може здатися, що все втратило сенс, але скоро хмари розійдуться, і ви відчуєте впевненість в своїх силах. Можливо, що вам вдасться з’ясувати всі мучили вас питання, відносини з близькими стануть зрозумілими і гармонійними. Зверніть увагу на здоров’я, не слід перенапружуватися фізично і розумово, так як в цей період можливі травми, нервові зриви і загострення хронічних захворювань.

 ЛЕВ

Сприятливий день для активного відпочинку, прогулянок по зимовому парку або лісі спілкування з близькими людьми біля вогню: багаття, свічки або каміна. Не варто займатися важкою фізичною роботою або справами, що потребують скрупульозності або монотонності у виконанні.

 ДІВА

Сьогодні особливо небезпечно перенапруження через різке зниження життєвого тонусу. Не варто починати нові справи, підписувати документи, швидко їздити. Можливі будь-якого роду помилки і непорозуміння. Любовні розчарування будуть переноситися з працею. Якщо ви потребуєте допомоги і підтримки, то зверніться до близьких родичів і старих друзів.

 ТЕРЕЗИ

Несприятливий день. Тривожний стан вказує на те, що романтичні періоди закінчуються, а бажання досягти свого негайно, незважаючи на почуття партнера, зіпсує ваші подальші відносини. Відкладіть поїздки, подорожі і великі придбання. Крім того, вам доведеться постаратися зробити що-небудь і для досягнення гармонії у власному будинку.

 СКОРПІОН

Сьогодні ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги деяку нервозність. Але все одно подумайте про зміцнення свого здоров’я, так як незабаром можливе загострення хронічних захворювань і виникнення нових. Цей день може бути відзначений новими зустрічами, несподіваними знайомствами. Можлива зустріч з давнім знайомим, яке хвилювало ваше серце.

СТРІЛЕЦЬ

Перетворення космічної енергії піднімуть ваш життєвий потенціал на таку висоту, що вам буде складно об’єктивно оцінити ситуацію. Будьте обачні: обставини можуть скластися таким чином, що вам доведеться вирішувати безліч проблем одночасно. Ви ризикуєте помилитися або не врахувати деяких нюанси, які негативно позначаться на результаті. Уникайте непотрібних суперечок: не виключені емоційні спалахи, про які згодом ви будете шкодувати.

КОЗЕРІГ

День віднайдення нових джерел енергії, очищення думок. Всі прояви почуттів гармонізовані, відновлюється стабільність і душевну рівновагу. Зірки рекомендують тверезо оцінити достоїнства партнерів і не приймати міражі за дійсність. Ймовірно, ваша відданість традиціям і небажання міняти звички відштовхнуть деяких знайомих, однак вбережуть вас від багатьох неприємностей. Активний відпочинок і прогулянки повинні заповнити весь день, що особливо порадує ваших дітей.

 ВОДОЛІЙ

Цей день відзначений спокусами, спокусами, ілюзіями і обманами. Можливі головні болі і погане самопочуття. У спілкуванні з людьми дотримуйтесь обачність: ймовірна невірна інформація, брехня і обман. Сьогодні краще зайняти вичікувальну позицію, не втручатися ні в які суперечки та дискусії, інакше все обернеться проти вас.

 РИБИ

День сприятливий для поїздок і подорожей. Однак не всі Риби зможуть це собі дозволити через брак коштів. Так що виміряйте свої можливості заздалегідь. А нові плани зажадають від вас активності, розширення кола знайомств, встановлення ділових контактів. Крім того, вам доведеться постаратися і для досягнення гармонії у власному будинку. Дратівливість і нетерпимість можуть стати вашими головними ворогами.

Джерело: westnews.com.ua

Нагадуємо: В Ужгороді розливали та продавали “лівий” коньяк “Закарпатський”

Читайте також: ДТП в Ужгороді: маршрутка на ходу загубила колесо

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...