Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Культура

“Горличка” – перлина закарпатської пісенності (ВІДЕО)

Пісня «Горличка» - про життєві цінності, родину та кохання

Чудовий дует закарпатських виконавиць, відомий під назвою «Мелодія» у складі Лесі Дубенко (директор Ужгородського будинку культури) та Вікторії Балог-Личко, авторки музики, – подарував закарпатцям нову мелодію.

Слова до пісні «Горличка» написані нашою землячкою Лесею Адамовою-Стецович, яка наразі проживає в Чехії, але не втрачає міцних зв’язків з Батьківщиною, продовжує культурну співпрацю.

Ось як презентувала музичну роботу авторка віршів Леся Адамова-Стецович:

Шановні друзі, дами і панове!

Хотіла б сьогодні вам представити пісню на нашій русинській бесіді -“Горличка”.

Текст пісні я написала ще минулого року, а музику запропонувала написати талановитій і прекрасній співачці з м.Ужгорода- Вікторії Балог. Пісня прозвучала вперше на презентації моєї збірки” Перегортаючи сторінки щоденника” в Полянській ОГ. Потім – на сцені Пряшівського ЦК. І на різних фестивалях. Хотілося , щоб пісня була сучасна, казкова, фантастична, щоб її слухали всі вікові категорії. Тому , фонограму і аранжування ми попросили написати пана О. Сабов(Німеччина) котрий робить аранжування пісень Олегу Виннику. Хотілося б, щоб ми поважали нашу історію і культуру, але маємо йти вперед, не стояти на місці, розвиватися, робити сучасні, цікаві пісні і мелодії, щоб зберегти нашу спадщину – нашу русинську бесіду ! Пісня є про життєві цінності, котрі, на мою думку, хотіли б мати більшість з нас: родина, кохання, сім’я…

Сподіваюся, що вам сподобається праця і старання багатьох людей, що працювали над піснею і відео. Дякую! Приємного прослуховування!

З шаною Леся Адамова Стецович.

 

Слова – Л. Адамова-Стецович (Чехія)

Музика – В.Балог (Україна)

Аранжування – О.Сабов (Німеччина)

Скрипка – Л.Дубенко (Україна)

Відео – Л.Балог (Україна)

Нагадаємо, Одна з родзинок Закарпаття вже починає набирати свої весняні барви (ФОТО)

Читайте також:У мережі показали, як жителі Тячівщини взялися за чистоту краю (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...