Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Голова “АвтоЄвроСили” Олег Ярошевич спалив свій Land Rover (ВІДЕО)

Він зробив це через те, що у Верховній Раді не прийняли їх правку стосовно розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації

У соцмережі “Фейсбук” у спільноті АВТОЕВРОСИЛА, оприлюднили відео на якому Олег Ярошевич спалює своє авто.

“Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку — це не був популізм чи піар!

Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами!

Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто!”, – заявив Олег Ярошевич.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Gepostet von Авто Евро Сила am Donnerstag, 8. November 2018

Нагадуємо: Порушення розмитнення авто на єврономерах: Рада встановила нові штрафи

Читайте також: Верховна рада легалізувала “євробляхи”


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...