Глава Закарпатської ОДА не хоче штрафувати місцевих за гори сміття, що пливуть в Угорщину

07.03.2020 19:27 123 0
Глава Закарпатської ОДА не хоче штрафувати місцевих за гори сміття, що пливуть в Угорщину
У Закарпатській ОДА щоб очистити річки Закарпаття від багаторічних накопичень побутового та промислового сміття, в регіоні пропонують створити мережу міні-заводів.
"Спершу людям потрібно дати можливість цивілізовано утилізувати відходи, відтак переходити до штрафів і покарань за викидання непотребу, – нещодавно наголосив в.о. голови Олексій Гетманенко під час засідання з питань роботи Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та проблемних питань, що потребують першочергового вирішення. Натомість ситуація із несанкціонованими сміттєзвалищами на Закарпатті сягнула катастрофічних масштабів. Особливо до жахливих розмірів розрослося таке звалище на березі Тиси на Рахівщині", - заявив Гетьманенко.

Джерело

Нагадуємо, Смердюча проблема: куди подіти закарпатське сміття та що підказує європейський досвід (ФОТО) Читайте також: Зранку на Хустщині зафіксували кричущу картину: дорогу повністю всіяло сміттям (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...