Глава ВООЗ: загроза пандемії коронавірусу дуже реальна!

11.03.2020 19:42 50 0
Глава ВООЗ: загроза пандемії коронавірусу дуже реальна!
Глава ВООЗ підкреслив, що епідемія коронавірусу нерівномірна. За його словами, різні країни перебувають у різному становищі, що вимагає індивідуального підходу.
"Тепер, коли вірус виявлений у багатьох країнах, загроза пандемії стала дуже реальною. Але це буде перша в історії пандемія, яку можна буде контролювати". "Велика перевага, яку ми маємо, полягає в тому, що рішення, які ми всі приймаємо – як уряди, підприємства, спільноти, сім'ї та окремі особи – можуть впливати на траєкторію цієї епідемії. Ми повинні пам'ятати, що рішучими діями на ранньому етапі ми можемо уповільнити поширення вірусу і запобігти зараженню. Серед інфікованих більшість вилікується".
Варто зазначити, що термін "пандемія" має кілька визначень і не має чітких критеріїв. ВООЗ називає пандемією поширення нового захворювання у світових масштабах.

Джерело: заява Гебрейєсуса, опублікована на сайті ВООЗ у понеділок

Нагадуємо, “Відмініть! Не приїжджайте!”: медсестра-українка з Італії звернулася до заробітчан щодо повернення додому на Великдень Читайте також: Епідемія коронавірусу гулятиме світом щонайменше до червня
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...