Генпрокуратура України закрила кримінальне провадження проти «Нової пошти» за відсутністю складу злочину

22.06.2018 17:34 21 0
Генпрокуратура України закрила кримінальне провадження проти «Нової пошти» за відсутністю складу злочину
Про це повідомляє прес-служба компанії. "Кримінальне провадження, яке було ініційовано Генеральною прокуратурою України щодо діяльності ТОВ "Нова Пошта", було закрито 14 червня 2018 за відсутністю в діянні складу кримінального злочину", - йдеться в повідомленні. "Ми з самого початку були впевнені, що справу проти "Нової Пошти" буде закрито", - зазначив співвласник компанії В'ячеслав Клімов.
Як відомо, 16 березня представники Генеральної прокуратури провели близько 15 обшуків складських та офісних приміщень ТОВ "Нова пошта" у Києві, Полтаві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі.
У суботу Сарган заявила про вилучення в офісних та складських приміщеннях компанії або споріднених з нею підприємств не облікованих готівкових коштів. "Нова пошта" спростувала цю інформацію. Там заявили, що в Харкові правоохоронцями були вилучені кошти в компанії "Пост Фінанс", які оприбуткованi вiдповiдно до законодавства. Компанія має намір оскаржувати вилучення коштів. Пізніше в "Новій пошті" також повідомили, що правоохоронні органи під час проведення обшуків в офісах компанії вилучили 132 тисячі гривень. Генеральна прокуратура заявила, що не виявила порушень під час обшуків Нової Пошти. Нагадаємо, На сміттєзвалищі у Виноградові виявили труп жінки

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...