Генконсульство Угорщини дало інформацію щодо перетину кордону

25.04.2020 11:28 96 0
Генконсульство Угорщини дало інформацію щодо перетину кордону

Внаслідок обмежувальних заходів, зумовлених пандемією COVID-19, з 24 квітня можливості перетину кордону з України в Угорщину будуть такими:

ТРАНЗИТ в Угорщині можливий лише за визначеним маршрутом і лише у такий часовий проміжок: між 10:00 та 22:00! (раніше введені дати були видалені). Раніші прибуття повернуть назад!

1.  Ви, громадянин Угорщини, можете в будь-який час повернутися додому з угорським паспортом. Після в’їзду до Угорщини Ви зобов'язані провести карантин протягом 14 днів на кордоні, за що Ви повинні довести право перебування у відповідному місці (адреса, місце проживання, квартира, користування пільгами тощо). Дотримання зобов'язань з карантину постійно та особисто контролюється місцевими органами поліції, а карантинні службовці розміщуються під національним обігом протягом тривалості карантину. Порушення правил карантину має серйозні кримінальні наслідки

Таким чином, громадянин Угорщини не може в'їхати на територію Угорщини з метою перетину / транзиту, лише на підставі свого цивільного права повернутися додому. Він не поширюється на правила гуманітарного транзитного коридору, які надає угорський уряд. Студенти, які бажають скласти бакалаврський іспит в Угорщині, можуть подорожувати до Угорщини в рамках індивідуального управління. Ви можете подати заявку на це за наступним контактом:

Bujdosó János E-mail: [email protected]

2. У випадку повернення громадянина України до роботи в Угорщині писати на електронну адресу [email protected] (Заявки на в'їзд до Угорщини для непрацюючих також повинні бути подані на вказану вище адресу електронної пошти!) Потім ви можете ініціювати перетин кордону за допомогою дозволу на це. (Введіть електронну адресу, куди можна надіслати відповідь!) Заявку потрібно прикріпити та надіслати на вказану вище адресу електронної пошти: - відскановане зображення паспорта / посвідчення особи, адресної картки або, у разі відсутності цього, договору оренди чи права власності особи, яка бажає ввійти - заплановане місце та час перетину кордону - реквізити транспортного засобу, який використовується для переїзду (тип, реєстраційний номер) * - підтвердження працевлаштування, що підтверджує працевлаштування громадянина України. При отриманні індивідуального дозволу при перетині кордону загальні умови перетину кордону повинні дотримуватися однаково, тобто:

- у заявника повинні бути загальні умови в'їзду, передбачені Кодексом Шенгенських кордонів (дійсний паспорт, віза тощо)

- COVID-19 тестується і немає підозри на зараження

* В'їзд на територію Угорщини дозволений лише автомобілем або мікроавтобусом, придатним для перевезення максимум 9 осіб. Пасажири зобов'язані їхати до пункту призначення лише за визначеним маршрутом та в транспортному засобі, з яким відбувся перетин кордону. Інакше проти них буде порушена процедура порушення, в рамках якої на них може бути накладена заборона на в'їзд та проживання. Вищезазначені правила стосуються і водія. Не існує перетину з єдиною метою транспорту чи організації транспорту!

3. Громадяни України, які бажають проїхати через Угорщину з метою  транзиту, можуть в'їхати до Угорщини без подання індивідуальної заяви за умови:

- мати постійну адресу в країні призначення, дозвіл на проживання, довгострокову робочу візу або офіційний (!) документ (!), виданий країною перебування, що засвідчує попереднє проживання.

- заявник вводить умови в'їзду, передбачені Шенгенським кодексом кордонів,

- COVID-19 тестується і немає підозри на зараження.

Додаткова інформація у публікації:

НАГАДУЄМО, Заробітчани переказали в Україну "рекордні $16 мільярдів за рік" https://pershij.com.ua/zarobitchany-perekazaly-v-ukrainu-miliardy-novyi-rekord/ ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Станом на ранок 25 квітня у Закарпатській області проведено 1732 дослідження COVID-19 методом ПЛР. https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-u-286-osib-vstanovleno-diahnoz-covid-19/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
 

Теги: Угорщина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...