Готують тварин до зими: на Закарпатті лісничі розклали солонці для диких тварин (ФОТО)

29.12.2021 12:52 747 0
Готують тварин до зими: на Закарпатті лісничі розклали солонці для диких тварин  (ФОТО)

Лісова охорона Хустського лісо-дослідного господарства та користувачі мисливських угідь розклали солонці для диких тварин по всій території держлісгоспу.

 

Як розповів районний мисливознавець ДП "Хустське ЛДГ" Степан Мамчич, пресовану кухонну сіль майстри лісу щороку розкладають у лісі для підгодівлі парнокопитних.

"Це більше для кози європейської та оленя благородного, — пояснив Степан Мамчич. — Хоча сіль їсть і заєць, і дикий кабан приходить. Підходять щодня. Сіль потрібна їм для обміну речовин Розклали солончаки і в наших мисливських угіддях, за якими лісова охорона дивиться. Тварини потребують солі постійно, але з настанням морозів споживають її інтенсивніше".

По Хустському ЛДГ розклали 15 солонців, за словами Степана Мамчича. Поповнюють запаси солі десь раз на 1,5-2 тижні. Зазвичай кількість солі, яку з’їдають тварини за сезон, пояснив мисливознавець, вимірюється тоннами.

Прессекретарка Закарпатського обласного управління лісо-мисливського господарства Ніколетта Бокшан розповіла: переважно на території лісових господарств підгодівлю тварин сіллю активно почнуть після новорічних свят, коли посиляться морози і зросте покрив снігу.

"Підгодовуємо тварин для того, щоб вони мали змогу виживати в екстремальних умовах, — пояснила Ніколетта Бокшан. — Тому інтенсивно підгодовувати почнуть із середини січня. В годівниці для тварин майстри лісу кладуть сіно, різні корми, залежно від лісо-мисливського господарства та тварин, які там живуть".

За словами прессекретарки, солонці для тварин розкладають майже всі лісо-мисливські господарства Закарпаття.

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...