Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна влаштовувати свята

05.08.2021 07:30 545 0
Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна влаштовувати свята

Неоднозначний день, який, з одного боку, сприяє безтурботному настрою, а з іншого — закликає бути насторожі.

На цей час можна планувати будь-які святкові заходи — від дня народження до весілля, головне, в будь-якому разі не втрачати контроль над ситуацією, в іншому разі щось може піти не так і емоційний сплеск обернеться розчаруванням.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 5 серпня для Овнів
Намагайтеся звести до мінімуму будь-яке, навіть незначне, фізичне навантаження — щоб уникнути травми не варто займатися спортом, піднімати тяжкості і робити різкі рухи.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 5 серпня для Тельців
Рішення важливих питань, навіть якщо вам буде здаватися, що вони вимагають негайного і невідкладного втручання, краще відкласти — насправді вони цілком можуть почекати.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 5 серпня для Близнят
Перепади настрою, властиві вам цього дня, зроблять вашу і без того неоднозначну натуру складною подвійно — щоб не посваритися з оточенням, бажано звести спілкування з ним до мінімуму.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 5 серпня для Раків
Запорука успіху в цей день — прямолінійний рух до мети, яку ви собі поставили: метання з боку в бік і вже тим більше "крок вперед і два назад" очікуваного результату не дадуть.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 5 серпня для Левів
Будь-яка мета — як професійна, так і особиста — цього дня досягається тільки чесним шляхом — брехня і підтасовування фактів, можливо, і дозволять домогтися свого, але з часом правда все одно вийде назовні.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 5 серпня для Дів
Поповнити запас пересохлої до цього часу позитивної енергії, можна спілкуючись з тими, у кого її завжди в надлишку, — насамперед маленькими дітьми і улюбленими домашніми тваринами.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 5 серпня для Терезів
Не нацвдаліший день для реалізації нових проєктів — все спочатку піде не так, як було задумано, тому від хорошої ідеї доведеться відмовитися, краще довести до ладу вже розпочаті, але не закінчені справи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 5 серпня для Скорпіонів
Сьогодні необхідно діяти відповідно до відомого прислів'я про те, що порятунок потопельників — справа рук самих потопельників: хочете свята? Організуйте його собі самі, це не так складно, як здається.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 5 серпня для Стрільців
Робота над новим проєктом, про який ви давно мріяли, але не знали, з якого боку до нього підступитися, повинна початися з першого — нехай і невеликого — кроку, пам'ятайте, що дорогу осилить той, хто йде.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 5 серпня для Козорогів
День, коли необхідно ретельно стримувати свої негативні емоції — з такою закритою і стриманою людиною, як ви, вони, будучи випущеними назовні, можуть зіграти злий жарт.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 5 серпня для Водоліїв
На пропозицію руки і серця, яка можливоїа сьогодні, бажано відповісти згодою — стосунки, які зав'язалися в цей час, обіцяють бути не тільки тривалими, але і щасливими.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 5 серпня для Риб
Будь-які ділові контракти і угоди, над підготовкою яких ви будете працювати в цей день, обіцяють принести солідні дивіденди — правда, відстрочені за часом, так що доведеться потерпіти.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Теги: Гороскоп
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...