Гороскоп на 22 липня для всіх знаків зодіаку: день зустрічі з минулим

22.07.2021 07:30 512 0
Гороскоп на 22 липня для всіх знаків зодіаку: день зустрічі з минулим

День зустрічі з минулим, коли в наше життя — разом із відчуттям дежавю — можуть повернутися колишні обставини, ситуації та люди.

Все сказане вище "прийде" не просто так, а з певною метою: завдяки їм можна буде усвідомити і проаналізувати зроблені раніше помилки, знайти спосіб їх виправити і не повторювати нічого подібного в майбутньому.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 22 липня для Овнів
Повернення до ситуації, яка мала місце бути якийсь час тому, допоможе скинути "камінь", який відтоді лежить на душі — жити без нього стане не тільки легше, але і набагато приємніше.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 22 липня для Тельців
Серйозне рішення, яке вам необхідно ухвалити цього жня, краще перенести на інший час або, якщо такої можливості немає, то хоча б не поспішати з ним — великий ризик припуститися помилки.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 22 липня для Близнят
Необхідно відмовитися від реалізації серйозного проєкту, навіть якщо ви заздалегідь призначили його на цей день — краще зайнятися дрібними справами, без яких важко буде стати до нових починань.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 22 липня для Раків
Спогади, які можуть нахлинути в цей день, будуть приємними, але незважаючи на це, не можна дозволяти їм потягти вас в лабіринт минулого — жити необхідно тільки сьогоднішнім днем.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 22 липня для Левів
Не варто захоплюватися самокритикою — вона зіпсує настрій, але ніяк водночас на вас не вплине, досить того, що ви взагалі вирішили проаналізувати свою поведінку — це для вас не характерно.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 22 липня для Дів
Позбутися від спогадів про не найприємніші події минулого зможуть тільки ті, хто — хоча б в думках — повернеться до них і переживе все знову, тоді вони не будуть більше вас турбувати.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 22 липня для Терезів
День рекомендується провести на самоті: так вам вдасться уникнути ворожих випадів і висловлювань з боку оточення і зберегти душевний спокій, який вам зараз так необхідний.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 22 липня для Скорпіонів
Свою професійну перевагу вам вдасться довести не на словах, а на справі: обставини складуться таким чином, що ви опинитеся неперевершеними у своїй професії, що високо оцінить начальство.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 22 липня для Стрільців
День сприятливий для примирення з людиною, сварка з якою змушує вас страждати, до того ж абсолютно неважливо, з чиєї провини вона сталася — головне, налагодити колишні стосунки.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 22 липня для Козорогів
Зірки наполегливо рекомендують вам вирушити на відпочинок до моря або — хоча б! — переїхати за місто на дачу: ви давно заслужили відпочинок, який так необхідний вам зараз.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 22 липня для Водоліїв
Іноді сон буває просто сном — саме так буде сьогодні: незважаючи на яскравість і розмаїття сюжетних ліній у вашому сновидінні, не варто шукати в ньому пророцтв і підказок підсвідомості, їх там немає.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 22 липня для Риб
Вільний час необхідно присвятити наведенню ладу в домі: найголовніше — позбутися від мотлоху, який затримує позитивну енергію, яка не може пробитися крізь його завали.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Теги: Гороскоп
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...