Гороскоп на 17 липня для всіх знаків зодіаку: день негативної енергетики

17.07.2021 07:30 300 0
Гороскоп на 17 липня для всіх знаків зодіаку: день негативної енергетики

День негативної енергетики, коли в рази зростає критичність стосовно інших людей, яких захочеться обговорювати і засуджувати.

Позитивною її можна зробити, звернувши вістря критики проти самих себе — час сприятливий для роботи над помилками, що дозволить визначити правильний життєвий шлях на найближчий час. Найкраще підуть справи, пов'язані зі своїм будинком, — від початку ремонту до переставлянняи меблів або ретельного прибирання.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 17 липня для Овнів
Як правило, ви віддаєте перевагу жити своїм розумом, ні з ким не радячись навіть у найскладніших ситуаціях, але сьогодні зірки наполегливо рекомендують вам дослухатися до голосу інтуїції — вона не підведе.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 17 липня для Тельців
Можна — і треба — ставати до реалізації нових проєктів, вони дуже швидко принесуть бажаний результат, до того ж не тільки матеріальної, а й моральної властивості — самолюбство буде повністю задоволено.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 17 липня для Близнят
День подарує серйозні професійні перспективи, головне, не упустити їх, оскільки подібний — сприятливий — збіг обставин може повторитися нескоро.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 17 липня для Раків
Незважаючи на те, що товариськість не найсильніший ваш бік, знайти відповідь життєве запитання, яке вас цікавить, можна буде тільки в розмовах і суперечках з друзями і близькими людьми.

Лев (23.07 — 21.08)

Гороскоп на 17 липня для Левів
Необхідно на якийсь час забути про власну царствену персону і приділити увагу людям, що перебувають поруч із вами — наприклад, друзям і родичам — особливо маленьким і літнім.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 17 липня для Дів
У вас з'явиться шанс зробити те, що психологи називають "закритим гештальтом": ви зможете закрити колишній — невдалий — життєвий етап і стати до нового, щасливого, головне, не забути заплатити за боргами.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 17 липня для Терезів
День сприятливий для життєвих і професійних змін, про які ви давно мрієте: можна переходити на нове місце роботи або переїжджати до іншої квартири і навіть міста або країни.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 17 липня для Скорпіонів
День не тільки дасть можливість виявити корінь життєвої проблеми, яка останнім часом ускладнює ваше існування, але і підкаже, яким чином її можна вирішити.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 17 липня для Стрільців
Важливо пам'ятати, що немаэ злого, щоб на добре вийшло, — головне, вирішуючи те чи те питання, відмовитися від стереотипів, які часто заважають нам поглянути на ситуацію під новим — правильним — кутом зору.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 17 липня для Козорогів
Навіть таким трудоголікам, як ви, іноді необхідно відпочивати: якщо вже ви зовсім не можете сидіти склавши руки, змініть хоча б рід своєї діяльності — наприклад, займіться господарськими клопотами.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 17 липня для Водоліїв
Можливо, хтось із близьких людей, з якими ви останнім часом перебуваєте в сварці, прийде з покірною головою — не варто відштовхувати людину, яка усвідомила свою провину і хоче помиритися.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 17 липня для Риб
Не найсприятливіший день для доленосного рішення, що стосується особистого життя: занадто сильний вплив негативних емоцій, які можуть серйозно і надовго зіпсувати взаємини з близькою людиною.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...