Гороскоп на 13 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно залишатися на боці добра

13.07.2021 07:30 396 0
Гороскоп на 13 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно залишатися на боці добра

День, коли людині не вдасться дотримуватися балансу між добром і злом, — в будь-якому разі доведеться прибитися до одного берега.

Так вже буде складатися ситуація, що зло запропонує кращі умови, та й піти на угоду з ним буде набагато простіше, ніж із добром, яке попросить неабияк попрацювати і докласти серйозних зусиль. Однак тим, хто піде на угоду зі злом, згодом доведеться пошкодувати про своє рішення.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 13 липня для Овнів
Тим, хто давно мріяв про те, щоб перейти на нове місце роботи, можуть зробити пропозицію їхньої мрії — найголовніше, не упустити вдалий шанс, охочих обійняти цю посаду виявиться чимало.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 13 липня для Тельців
Не варто робити оточення заручниками свого поганого настрою: передусім це стосується близьких, але й малознайомі люди не заслужили такого — негативного — ставлення з вашого боку.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 13 липня для Близнят
Емоційні гойдалки, з якими ви зіткнетеся сьогодні, коли негативний настрій буде змінюватися позитивним і навпаки, можуть неабияк вимотати — зосередьтеся на хорошому і рухайтеся далі.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 13 липня для Раків
Спокуса відповісти злом на зло буде сьогодні великою, як ніколи, але його бажано знищити в зародку — в іншому разі може вийти ланцюгова реакція, яка не дасть вибратися з негативу.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 13 липня для Левів
Отримавши пропозицію заробити велику суму, практично нічого для цього не роблячи, не поспішайте відповідати згодою: цілком може статися, що сили і час виявляться витраченими даремно.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 13 липня для Дів
Велика ймовірність того, що ви, знесилившись, відчуєте бажання кинути справу, якою займаєтеся — зірки не рекомендують вам це робити: варто вам трохи потерпіти і відкриється друге дихання.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 13 липня для Терезів
У конфлікті двох близьких вам людей намагайтеся дотримуватися нейтралітету, в іншому разі вони дуже швидко помиряться, а вас вважатимуть винними у всіх своїх розбіжностях.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 13 липня для Скорпіонів
Критика, яку ви можете почути в цей час, з великою часткою ймовірності виявиться справедливою, тому варто прийняти її до уваги і зробити необхідні для виправлення висновки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 13 липня для Стрільців
Як відомо, краще — ворог хорошого: надаючи зовнішній полиск проєкту, над яким зараз працюєте, ви ризикуєте затриматися, в той час як більш моторні конкуренти обійдуть вас на повороті, закінчивши свою роботу набагато раніше.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 13 липня для Козорогів
Посварившись з близькою людиною, ви можете — несподівано для себе — почути від неї зізнання, які стануть для вас справжнім одкровенням — зробіть із них правильні висновки.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 13 липня для Водоліїв
Енергію, яка буде переповнювати вас сьогодні, необхідно — як горезвісний атом — направити в мирне русло: точніше, на реалізацію важливого проєкту, який таким чином вдасться швидко закінчити.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 13 липня для Риб
З начальством сьогодні категорично не рекомендується сперечатися, а ще краще і зовсім не потрапляти йому на очі: поганий настрій, в якому воно сьогодні перебуватиме, не дасть вирішити необхідні вам питання.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...