Гороскоп на 11 липня для всіх знаків зодіаку: день активних дій

11.07.2021 07:30 488 0
Гороскоп на 11 липня для всіх знаків зодіаку: день активних дій

День, який необхідно присвятити активній діяльності в будь-якій життєвій сфері — для відпочинку він не призначений.

В цей час людям властиво відчувати жагу або жадібність (в хорошому сенсі цього слова) до всього: до роботи, кохання, покупок і смачної їжі. Зірки, проте, радять не потурати своїм емоціям і інстинктам, особливо якщо вони пов'язані з некрасивими вчинками, вони — категоричне табу.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 11 липня для Овнів
Від самого ранку ви будете відчувати млявість і втому, але, оскільки на календарі вихідний, з ними можна не боротися, а отримати від них задоволення — відпочивати і нікуди не поспішати.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 11 липня для Тельців
Між фізичною та розумовою працею вибирайте другу — вона сьогодні буде більш результативною: за допомогою мозкового штурму можна підготуватися до професійного ривка, який ви зробите вже завтра.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 11 липня для Близнят
Сьогодні для вас дуже важливо у всьому шукати позитив, навіть якщо на перший погляд здаватиметься, що подія або ситуація мають яскраво виражене негативне забарвлення — це не так складно, як здається.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 11 липня для Раків
За що б ви не взялися в цей день, не надумайте — за вкоріненою звичкою — відступати назад: зробивши це, ви, швидше за все, втратите можливість досягти поставленої мети.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 11 липня для Левів
День сприятливий для того, щоб зайнятися своїм зовнішнім виглядом: про багатьох з вас можна сказати, що ваш імідж застарів, а значить, необхідно внести в нього кардинальні зміни.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 11 липня для Дів
Пропозиція підробітку, яку ви, незважаючи на вихідний, можете отримати в цей день, не варто називати "халтурою": вона дозволить вам не тільки заробити, а й зміцнити професійну репутацію.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 11 липня для Терезів
Щоб не наврочити, не варто ділитися з оточенням своїми життєвими і професійними планами на майбутнє — ось коли вам вдасться втілити їх в життя, тоді і похвалитеся.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 11 липня для Скорпіонів
День сприятливий для очищення свого житла від негативної енергетики — потрібно прибрати його, розсортувати речі, позбувшись від тих, які вам вже не потрібні, а також пройти будинком із запаленою свічкою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 11 липня для Стрільців
Небажано спілкуватися з несимпатичними людьми, навіть якщо вони доводяться вам ріднею: знайдіть гарну причину, яка допоможе вам уникнути розмов з ними, або просто ігноруйте їх.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 11 липня для Козорогів
Доля може дати відповідь на запитання, яке ви намагаєтеся вирішити довгий час: несподівано почута фраза розставить все на свої місця і залишиться тільки задуматися, чому ви що раніше не зрозуміли, як вчинити.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 11 липня для Водоліїв
День — як, втім, і належить в вихідний — сприятливий для відпочинку, до того ж як активного, так і пасивного: зірки особливо рекомендують денний сон, який додасть фізичних і моральних сил.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 11 липня для Риб
Незважаючи на бажання друзів зустрітися і поспілкуватися, потрібно — зрозуміло, під слушним приводом — відмовити їм у цьому: посиденьки можуть закінчитися сваркою, після якої важко буде помиритися.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...