Google Maps порадує користувачів новою важливою функцією (ВІДЕО)

03.08.2018 22:24 23 0
Google Maps порадує користувачів новою важливою функцією (ВІДЕО)
Компанія Google додала можливостей свому додатку Maps. Тепер користувачі мають можливість не тільки ділиться своїм місцезнаходженням, а й інформацією про заряд акумулятора на своєму пристрої. Про це повідомляє Android Police.
На початку 2017 року Google додав можливість ділиться з друзями своїм місцезнаходженням, а також маршрутом пересування в реальному часі в додатку Google Maps. Нове ж доповнення в певних ситуаціях виявиться не менш корисним, ніж координати.
Корпорація на даний момент вже почала тестувати можливість додатково поділитися інформацією про рівень заряду смартфона. Підсумкове повідомлення буде показувати маршрут користувача, відстань до нього, а також рівень заряду його батареї. Як правило, користувачі діляться своїм місцезнаходженням для більшої безпеки, для того, щоб родичі і знайомі мали уявлення про конкретне місце перебування людини на шляху додому. Тим більше, якщо мова йде про темний час доби або небезпечний район, то зникнення відмітки з карти може сильно налякати найближчих. Буквально днями повідомлення із зазначенням рівня заряду батареї стали отримувати реальні користувачі, однак найчастіше тільки в тому випадку, якщо акумулятор був близький до розряду. Варто перевірити доступність нової функції і на власному смартфоні, адже компанія повідомила про її загальну доступність. Для цього потрібно відкрити меню програми або торкнутися синьою точки на карті, натиснути кнопку "Передача геоданих/Share Location" і вибрати, кому і як довго показувати розташування.
Таким чином можна повідомити будь-якому контакту свої координати або відправити посилання знайомим за допомогою месенджера.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=u62nPKgLJeg
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...