Футбол на Закарпатті: ФК «Минай» вдома здолав «Черкащина-Академія»

19.08.2018 13:30 161 0

Варто зазначити, що у попередньому матчі минайці доволі неочікувано на виїзді поступилися – 2:3 одному з аутсайдерів тернопільській «Ниві». Тому в рідних стінах за підтримки майже двох тисяч уболівальників прагнули реабілітуватися й перемогти черкащан, повідомляє Uzhgorod.net. Так в підсумку і сталося. Зі стартових хвилин на поле в складі закарпатської команди вийшов іменитий новобранець Василь Кобін, який діяв на позиції Владислава Микуляка, який залишився в запасі. Підопічні Ігоря Харьковщенко заволоділи ініціативою й контролювали хід матчу, однак до голів тривалий час справа не доходила. Лише в завершальній п’ятихвилинці першого тайму юркий Василь Пиняшко змусив оборонців суперника сфолити на собі за 20 метрів до воріт. Стандарт взявся виконувати Анатолій Нурієв,  який схоже складе достойну конкуренцію визнаному голеодору команди Роберту Гегедошу. Удар Анатолія вийшов точнісінько в девятку – воротар був безсилим. Та голева перевага господарів тривала всього 4 хвилини – швидка атака правим флангом завершилася подачею на протилежний кут воріт, де її ефективно замикає Андрій Сторчоус. Другий тайм знову проходив під диктовку господарів, які постійно тримали в напрузі оборону «академіків». Останні зробили ставку на гострі контр випади, така тактика  цілком могла себе виправдати, але відмінно відіграли оборонці «Минаю», які не дозволили супернику завдати вирішального удару під час цих контр випадів. Розвязка матчу настала на 77-й хвилині, коли Василь Кобін скинув з кута поля на Максима Гавриленка, той доволі несподівано для оборонців та кіпера гостей вирішив пробити в падінні через себе – вийшло ефектно і результативно – 2:1. А завершальну переможну крапку в грі поставив Роберт Смокоровський на 83-й хвилині матчу. Господарі скористалися тим, що суперник пішов великими силами вперед, прагнучи відігратися, перехопили м’яч, швидко його розіграли й вивели Роберта віч-на-віч з кіпером черкащан, гравець «Миная» шансів старжу воріт гостей не залишив. Тож впевнена перемога й «Минай» впритул наближається до лідерів. Турнірна таблиця: «Калуш», «Черкащина-Академія» - 10 очок; «Минай» - 9; «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), «Нива» (Вінниця), «Буковина» (Чернівці), «Поділля» (Хмельницький) – 6 ; «Полісся» (Житомир), «Нива» (Тернопіль) – 5; «Верес» (Рівне) – 1. Наступний матч «Минай» зіграє на виїзді 26 серпня, в неділю, проти явного аутсайдера рівненського «Вереса». Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Червоному неподалік Чопа ДТП: автівку перекинуло на бік (ФОТО) Читайте також: З початку року в Україні покінчили з життям 58 дітей