Футбол: МФА не дав розгулятися "Урагану"

09.09.2018 22:09 374 0
Господарі поля у стартовому матчі з Івано-Франківським «Ураганом» розпочали доволі активно й уже зі стартових хвилин заволоділи ініціативою та почали тіснити «ураганівців» до власного карного майданчика. Не змогли свої моменти реалізувати Нікіта Гончар, Горбаньов Ярослав, Андрій Герасименко. Лише на 34-й хвилині подачу з правого флангу головою в дальній кут точно замикає Денис Дубовський, який став автором першого м’яча МФА в цьому сезоні. Вже через три хвилини Ярослав Горбаньов дістає передачу на лінії карного майданчика і вдало пробиває кіпера «Урагана». На 40-й хвилині вже Нікіта Гончар підключився до атаки і добив м’яч в сітку воріт суперника – 3:0. Читайте також: В ДТП в Угорщині потрапив українець на фурі Другий тайм особливо не відрізнявся від першої половини зустрічі  - мукачівці повністю контролювали хід поєдинку. Вже на 55-й хвилині атака лівим флангом завершилася серією ударів, які спочатку відбив воротар, далі захисники, але втретє Ярослав Горбаньов таки проштовхнув м’яч у сітку воріт суперника. Ще через 16-ть хвилин Іван Боднарук, який вийшов на заміну сповна скористався помилкою воротаря, який невдало ввів м’яч в гру. Іван прокинув собі м’яч на швидкості увійшов у карний майданчик гостей і впевнено пробив у протилежний кут воріт – 5:0. Господарі дещо розслабилися й почали заграватися, саме під час таких дій в оборонці гості перехопили м’яч й таки зуміли забити гол престижу – Дмитро Титов вразив володіння Здена Переганеця. Тож -5:1 впевнена перемога МФА. Стадіон «Авангард» м. Мукачево Арбітр:  Федьків Олег (Львів); Асистенти арбітра: Вовчанський Ілля, Варга Іван (Закарпатська обл.); Спостергіач арбітражу: Шитєв Йосип (Ужгород). МФА (Мукачево) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5:1 (3:0) Голи: Дубовський 34, Горбаньов 37, 55; Гончар 40, Боднарук 71 – Титов 78 МФА: Юртин Олександр (Переганець Зден 55),  Попович Іван, Поліщук Дмитро, Барановський Богдан, Нагірний Артем (Бура Руслан 65), Павлюк Євген, Горбаньов Ярослав, Гончар Нікіта (Дуруеке Кевін 53), Криськів Андрій (Шокун Олег 53), Дубовський Денис (Боднарук Іван 64), Герасименко Андрій (Фамулевич Даніїл 76). Тренер: Прилєпов Олексій «Ураган»: Ящук Тарас, Бокко Роман, Чистяков Андрій, Німащик Олександр, Остафійчук Денис, Роїк Роман, Бриган Андрій, Ткачук Олександр, Стадник Максим, Русин Віктор, Титов Дмитро. Запасні: Балай Владислав, Гордієвич Олег, Пашак Олександр, Курилів Юрій, Смеречинський Владислав, Корвацький Сергій, Пригода Олександр. Тренер: Володимир Салій Прес-служба МФА