«Forbes 30 до 30»: закарпатець увійшов до списку найуспішніших молодих підприємців (ФОТО)

04.11.2020 19:23 316 0
«Forbes 30 до 30»: закарпатець увійшов до списку найуспішніших молодих підприємців (ФОТО)

Валентин Фречка, який ще школярем винайшов технологію переробки опалого листя на папір, потрапив до списку «Forbes 30 до 30»

Нагадаємо, що Forbes 30 under 30 — список успішних молодих підприємців, яким ще нема 30 років. У кожній з 10 галузей представлено 30 бізнесменів — публікується з 2011 року.
«Уперше я дізнався про існування журналу Forbes ще у дитинстві, коли натрапив на стопку журналів у себе вдома, де було багато кольорових картинок та багато заголовків про успіх, досягнення, гроші та розвиток. Більш серозне розуміння контенту до мене дійшло у 16 років, коли я почав спілкуватися із низкою людей, роблячи перші кроки у «великий світ», і, тоді я подумав, що було б круто потрапити на сторінки такого престижного журналу. Пройшли всього лише 3 роки, як мені телефонує редакторка журналу і повідомляє про те, що мене відібрано до списку «Forbes 30 under 30» Forbes Ukraine у номінації «Агенти Змін». Ого, подумав я, думки і справді матеріальні, слід бути обережнішим», – ділиться Валентин Фречка.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також: Щоб відобразити мезозойську фауну нашої області, слід було будувати не парк, а океанарій https://pershij.com.ua/amonity-pleziozavry-i-sfenody-iakym-bulo-zakarpattia-u-mezozoi/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...