Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Фонд Сороса заявив, що йде з Угорщини через політичні репресії

Про це йдеться в заяві на сайті організації

Міжнародна благодійна організація Фонд “Відкрите Суспільство”, заснована фінансистом Джорджем Соросом, закриває міжнародну діяльність в Будапешті.

Про це йдеться в заяві на сайті організації.

“Зіткнувшись з усе більш репресивним політико-правовим середовищем в Угорщині, Фонд Відкритого Суспільства переміщує свої міжнародні операції і персонал з Будапешта в німецьку столицю, Берлін”, – йдеться в повідомленні

Відзначається, що спільно з іншими міжнародними спонсорами “Відкрите суспільство” буде продовжувати підтримувати роботу груп громадянського суспільства Угорщини з таких питань, як мистецтво і культура, свобода ЗМІ, прозорість, освіту та охорону здоров’я.

Рішення про перенесення операцій з Будапешта обґрунтовується тим, що угорський уряд “готовий ввести додаткові обмеження для неурядових організацій з-за того, що воно назвало пакетом законодавства” Стоп Сорос “.

“Уряд Угорщини осквернив і спотворив нашу роботу і придушив громадянське суспільство заради політичної вигоди, використовуючи тактику, безпрецедентну в історії Європейського Союзу”, – сказав Патрік Гаспар, президент “Відкритого Суспільства”.

Законодавство Угорщини, посилаючись на інтереси національної безпеки, забороняє будь-якої організації консультувати або представляти прохачів притулку та біженців без державної ліцензії.

Реклама
Реклама