ФК «Ужгород» впевнено перемагає супротивників з Львівщини

23.02.2019 20:49 118 0
Гості зі сусідньої області у попередніх двох поєдинках, попри мінімальну звитягу над сдюсшорівцями, не показали змістовної гри. Та списувати їх із числа претендентів на вихід із групи було поки зарано. Насамперед пов’язано це із футбольною акліматизацією. До закарпатського ладу вони ще не звикли та й щотижневі доїзди давали про себе знати. Протистояння з «Ужгородом» повинно було відкрити футбольних джокерів «Мостиськи» або ж закрити прохід львів’ян до наступного етапу. Щодо головної команди з обласного центру – вона досі вважається найімовірнішим претендентом на звання володаря кубка зимової першості. Хоча два очки підопічні Мирослава Бабяка втратили у минулому поєдинку з «Мункачем». Навала «Ужгорода» була відчутною зі старту матчу. Скажу більше – підопічні Андрія Шагало власну половину поля не могли пройти до тринадцятої хвилини. Взагалі, такі подвиги, принаймні у першій половині, «Мостисьці» були притаманні всього тричі. Тож ужгородці володіли тотальною перевагою: контроль м’яча 85% на 15%, 11 ударів проти жодного і, як підсумок, три сухі м’ячі у перші 45 хвилин. Розмочив рахунок Антон Предчук, який завдав точного удару в ближній кут на 16-ій хвилині. А ще через чотири Богдан Павлич наважився на постріл з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер львів’ян виключно спостерігав за польотом м’яча у сітку. Предчук, зрештою, відзначився дублем на 36-ій хвилині. Після удару Антона страж Іван іваночко, ніби контролював ситуацію, проте вберегти ворота від третього м’яча так і не зумів. 3:0. У другому таймі «Мостисьці» вдалося дещо вирівняти гру. Вирівняти – гучно сказано, але позитивні зміни супернику були притаманні. Як мінімум, позначилось це на кількості, забитих ужгородцями, голів. Взяття воріт відбулись за дві хвилини до закінчення основного часу. На 88-ій провалом у захисті скористався Іван Русин і закотив м’яч у порожні ворота. А через дві хвилини, після чудового розрізного пасу Сергія Машталіра, на побачення із Іваночко виходить Лазар. Андрій поставив завершальну крапку, точно пробивши у дальній кут. 5:0. Наступний поєдинок ужгородці проведуть із поки одноосібним лідером групи – концгазьким «Вітязем», який у трьох матчах набрав максимум очок, здолавши сьогодні «Мункач» із рахунком 2:1. А в першому матчі «Середнє» виграло від СДЮСШОР з таким же кінцевим результатом. «Загалом, сьогоднішнім поєдинком, як власне і результатом, я задоволений. Знову в кожному з таймів виходять практично різні склади. У першому – ми повністю володіли ініціативою. Команда стає більш згуртованою, хоча не завжди до кінця вдається втілити награні тактичні задуми. Кожен із футболістів мотивований на тренуваннях, не говорячи вже про офіційні матчі. Зокрема, в наступному ми зустрінемось із концгазьким «Вітязем», де ужгородці будь-що намагатимуться взяти три очки. Але, якщо бути чесним, з групи виходять три команди, тому до матчу ми підійдемо спокійно та врівноважено», – зауважив головний тренер ФК «Ужгород» Мирослав Бабяк.   ФК «Ужгород»: Юрій Славік, Михайло Дудаш, Вадим Селещук, Станіслав Котьо, Максим Олень, Богдан Павлич, Адріан Пуканич, Дмитро Рацин, Олександр Бако, Іван Русин, Антон Предчук. Запасні: Ерік Гречка, Микита Гальчак, Сергій Машталір, Вадим Ференцик, Юрій Бойкул, Олександр Зимомря, Андрій Лазар, В’ячеслав Пінковський. ФК «Мостиська»: Іван Іваночко, Юрій Кульматицький, Василь Завада, Василь Чоба, Володимир Качмар, Назар Марзинюк, Тарас Іваночко, Андрій Матис, Володимир Буньо, Андрій Шагало, Юрій Святий. Запасні: Роман Паук, Тарас Щур, Віталій Криворука, Олег Замчала, Андрій Шкулка. Прес-служба ФК «Ужгород» Нагадаємо, “Лексус”, нашпигований цигарками, затримали на КПП “Солотвино” Читайте також: В Мукачеві стартував Відкритий кубок Закарпатської області з кіокушин-кан карате (фото)