ФК «Минай» здобув важливу перемогу

16.04.2018 15:39 139 0

У рамках 11-го туру закарпатський колектив завітав до лідера групи № 1 – соснівського «Рочина». До звітного поєдинку команда Ігоря Харьковщенка поступалася майбутньому супернику 5 очками. Це була хороша нагода скоротити відставання від лідера та вголос заявити про свої амбіції. «Рочин» у цьому сезоні демонструє якісний футбол. У першому колі змагань команди вже зустрічалися між собою, тоді на полі «Минаю» «Рочин» здобув мінімальну перемогу з рахунком 0:1. Фаворитом цього протистояння були господарі, однак минайці зуміли дати супернику бій, виявили спортивну впертість і, що важливо, отримали необхідний результат. На початку поєдинку активніше діяли господарі, які раз по раз створювали небезпечні моменти біля воріт закарпатської команди. На 21-й хв. після подачі кутового відзначився Олександр Портянко – 1:0. Опісля нагоду подвоїти перевагу своєї команди змарнував Юрій Яструб – надійно відіграв Андрій Попович. Згодом «рочинці» створили ще один хороший момент: Віталій Кашуба зробив якісний простріл у штрафний майданчик, однак ніхто з партнерів на передачу не відгукнувся. Наприкінці першого тайму активізувалися минайці. Хороші нагоди зрівняти рахунок мали Владислав Образцов та Михайло Кополовець, однак установити паритет у першій 45-хвилинці гостям не вдалося. А після перерви ми побачили геть інший «Минай». Команда з Ужгородщини будувала конструктивні атаки, увімкнула високий пресинг, надійно відіграла в захисті й переломила хід поєдинки на свою користь. Уже на 55-й хв. Михайло Кополовець опинився на вигідній ударній позиції і без проблем вразив ціль – 1:1. А ще через 5 хвилин подача стандарту у виконанні Владислава Микуляка завершилася чудовою грою Роберта Гегедоша на другому поверсі – 1:2. До такого перебігу подій «Рочин» не був готовий. У заключні півгодини зустрічі гості створили кілька небезпечних моментів, однак витиснути з них максимум не вдалося. Натомість минайці більше уваги приділяли грі в обороні й зуміли вистояти. У підсумку важлива виїзна перемога, яка дає хороші шанси на боротьбу за золоті нагороди. У наступному турі «Минай» прийматиме коломийське «Покуття». Попередній матч між цими командами завершився виїзною перемогою закарпатців з рахунком 0:2. Сподіваємося, що й цього разу представники Срібної Землі зможуть порадувати вболівальників хорошою грою та позитивним результатом. Олег МИКИТА Турнірна таблиця