ФК "Минай" привітав Ужгород перемогою над "Буковиною"

16.09.2018 13:25 135 0

Перший гол майже тисяча глядачів побачила під завісу першого тайму. Михайло Кополовець удало асистував Роберту Гегедошу, і той забив п’ятий гол у другій лізі. Відтак на 52-й хвилині атака за участі тих же Кополовця й Гегедоша дозволила Василеві Кобіну вийти сам-на-сам із воротарем суперника – 2:0. Читайте також:  Закарпатець заснув на вулиці з 40 тисячами гривень у кишені Пропустивши вдруге, буковинці знітилися, і моменти в «Миная» стали виникати один за одним. Як наслідок, на 68-й хвилині Петро Стасюк удало відпасував Михайлові Кополовцю. Капітан команди не схибив – 3:0! Після певної паузи наша команда знову здобула вікторію, із чим і вітаємо представника Ужгородщини в другій лізі! ФК «Минай» – ФСК «Буковина» (Чернівці) – 3:0 Арбітр – Дубровець П. (Житомир). Голи: Гегедош, 45+1 (1:0), Кобін, 52 (2:0), Кополовець, 68 (3:0). Попередження: Шпак – Кузів, Раулюк, Мелконян, Боженко. Стадіон «Минай», 954 глядача ФК «Минай»: Мелашенко, Беца (Смокоровський), Гавриленко, Гегедош (Шпак), Кобін, Кополовець (Пиняшко), Микуляк, Нурієв (Лобода), Образцов (Минайленко), Ощипко, Стасюк. ФСК «Буковина»: Степаненко, Кузів (Кузів), Герасимчук, Віксич, Павлюк, Рудич, Раулюк, Заїченко (Маскевич), Мелконян, Луцик (Жумига), Боженко (Мунтян). ФФЗ