ФК «Минай» на виїзді не зміг впоратись з тернопільчанами

13.08.2018 09:03 112 0

У «файному» місті – не «файна» гра. Матч 4 тура у Тернополі проти «Ниви» закарпатцям явно не вдався. «Минай» вдруге в цьому сезоні поступився – і знову на виїзді. Те, що в Тернополі буде важко – було відомо заздалегідь. У цьому місті футбол люблять і для Другої ліги тут відвідуваність на трибунах одна з найкращих. Відповідно, і тиск на місцевих улюбленців чималий. Тому на гру із закарпатцями команда, яка за три тури не виграла жодного разу, налаштувалася дуже добре. Мотивація до першої перемоги вдома у них була просто шалена. І це було відчутно на поле. Тернопільська команда дуже добре підготувалася до поєдинку. Вони з перших секунд прагнули позбавити закарпатців мяча, постійно їх пресингуючи, а  коли ним володіли, то швидко тікали в контратаки. Така тактика принесла успіх вже на 14-тій хвилині гри. Можна сказати, що «минайці» пропустили гол під час…своєї атаки. «Нива» відібрала мяча у прямо у лінії своєї штрафної. І завдяки діагональному пасу на пів поля, тернопільці вивели один-на-один з Дмитром Бабенком форварда Олексія Литовченка, який скористався моментом - 1:0. Закарпатці доволі швидко прийшли до тями і заспокоїлися. Відповідно і почали грати у свою гру.  На 19-ій хвилині Гегедош прорвався флангом і пробив – голкіпер «Ниви» ліквідував загрозу. Ще за дві хвилини Роберта знесли у штрафній після класного навісу Нурієва – арбітр з Київщини назначив одинадцятиметровий, який сам постраждалий і реалізував 1:1. Але за 4 хвилини у закарпатських фанатів, які спостерігали за трансляцією в інтернеті, знов з’явився привід сумувати. «Нива» знову забила. При чому, так само як і перший. Відібрали м’яча під час атаки «Минаю», перевели його в центр, де «минайці» дали змогу довести його до штафної, де тернопільці вдало розіграли трьохходівку і Олексієнко її блискуче завершив 2:1. До речі, цей хлопець до «Ниви» перейшов тільки цього тижня. Проте тернопільці не тільки вдало реалізовували моменти, але й вміло не давали закарпатцям грати у свою гру – контролю мяча не було, позиційні атаки не клеїлися. Впізнати підопічних Харьковщенка можна було лише наприкінці першого тайму, коли нарешті посипалися удари по воротам суперника. Зрівнювати рахунок міг Гавриленко, Нурієв і Пиняшко, якому не вистачило трохи зовсім трохи, аби замкнути чудову передачу йому на хід. За такої ситуації, здавалося, що у другому таймі «минайці» зможуть таки дотиснути «Ниву» та хоча б зрівняти рахунок. Але гра у нападі зовсім не клеїлася. Моментів у воріт голкіпера Механіва просто не виникало. Натомість закарпатці пропустили ще й третій. Провал на лівому фланзі, звідки у штрафну завантажили м’яча, і його у ворота переправив Литовченко, якому, на жаль, Ощипко так і не завадив, хоч і був поруч. Практично до 90-ої хвилини у «минайців» не виходило нічого. Єдиний шанс щось змінити був у Гегедоша. На 73-ій хвилині Нурієв чудовим пасом запустив свого напарника по лівому флангу, але Роберт не зумів переграти голкіпера господарів. Натомість, «Нива» могла забивати ще. На 88-ій хвилині у них був супер шанс. Арбітр призначив пенальті, але автор другого голу Олексієнко не оформив дубль і пробив у штангу. Все-таки, 4 голи це було б занадто… Що цікаво, цим пенальті тернопільці…відродили інтригу. До честі «минайців», вони в останні хвилини ледь не витягнули цей програшний поєдинок. Зіграли свою роль заміни Харьковщенка, а саме вихід молодих Лободи та Шпака. Перший в центрі поля уже в доданий арбітром час, динамічно розпочав атаку, добіг до штрафної і віддав на хід Шпаку, який з другої спроби таки забив гол 3:2. Ще за хвилину (а суддя додав цілих їх аж 6), атака повторилася, тільки розпочав її Нурієв. Він же вивів Шпака на ударну позицію, але тернопільський голкіпер врятував господарів, а удар Нурієва, на жаль, пролетів мимо воріт. Гаряча кінцівка невдалого матчу закарпатців, яка додала оптимізму, але не очок. Болюча поразка з якої слід зробити висновки та рухатися далі. До речі, останній раз «Минай» пропускав 3 голи у свої ворота аж рік тому – 4 жовтня 2017-го року в чемпіонаті області з ФК «Середнє». Рахунок тоді був 3:3 і у ворота «Минаю» тоді відзначився Анатолій Нурієв, який грав за цей клуб. Наступний поєдинок у Другій Лізі наша команда проведе вдома, на стадіоні «Минай», в суботу, 18 серпня, з лідером групи «А» - «Черкащиною-Академією». Інформаційний департамент ФК «Минай» «Нива» (Тернопіль) – «Минай» 3:2 Голи: Литовченко, 14 (1:0), Гегедош з пен., 22 (1:1), Олексієнко, 24 (2:1), Литовченко, 65 (3:1), Шпак, 90+3 (3:2) Нива: Механів, Мороз, Макогон, Герт, Сноров, Чорномаз, Олексієнко, Кохман, Кривий (Гатала), Волохатий, Слоневський (Волошин), Литовченко (Залізняк). Минай: Бабенко (Сидоренко), Стасюк, Ощипко, Беца, Допілка, Гавриленко, Микуляк (Лобода), Бабій (Смокоровський), Пиняшко (Шпак), Гегедош, Нурієв Попередження: Гавриленко, Ощипко, Пиняшко Арбітр — Задиран С. С. (Київська обл.) Асистенти арбітра — Сміляк Д. М. (Київ), Кравченко Ю. С. (Львів) Четвертий арбітр — Садковський І. В. (Тернопіль) Спостерігач арбітражу — Овчар І. І. (Івано-Франківськ) Тернопіль, Тернопільський міський стадіон Джерело: https://fcminaj.com Нагадаємо, ФК «Ужгород» програв свій перши матч в аматорському чемпіонаті (ФОТО)