ФК «Минай» без перешкод здобуває чергову історичну перемогу

27.09.2018 09:05 219 0

Середа, 26 вересня  - історична дата для ФК «Минай». Адже саме в цей день молода та амбітна команда пробилася в 1/8 фіналу свого дебютного Кубку України. Це подія не тільки для закарпатського, а й українського футболу! Адже таке досягнення для команди, яка тільки перший рік грає у професійному футболі, значна подія, яка схожа на футбольну казку. І для цього було пройти серйозного суперника. МФК «Миколаїв» - команда першої 4-ки Першої Ліги. Щоправда, як розповів на післяматчевій прес-конференції головний наставник гостей Руслан Забранський, «Миколаїв» у цьому сезоні вирішив зробити ставку на чемпіонат, а не Кубок. Тому і випустив на гру далеко не основний склад, який, звісно, не збирався здаватися. Тим більше, Перша ліга – це Перша ліга. І навіть напівосновний склад «миколаївців» був небезпечний. Але не проти такого «Минаю». Закарпатська команда, на радість повному стадіону, знову продемонструвала відмінний, результативний, динамічний футбол. Не злякавшись більш досвідчених колег, «Минай» з першої хвилини почав грати у свою гру, заволодів мячем та створюваючи небезпеку через позиційні атаки. Але хороший рівень «Миколаєва» давався взнаки: захисники вміло блокували наближення до воріт «минайських» форвардів, вигравали повітряні дуелі, були першими на підборах. У першій половині першого тайму була лише боротьба в центрі поля, де ніхто не хотів поступатися. Змінила все 27 хвилина матчу.  Саме тоді «минайці» таки знайшли ключі від оборони команди «корабелів». Нурієв та Гегедош грою в дотик вивели Михайло Кополовця на ударну позицію і він забиває. Щоправда, лінійний рефері зафіксував у цьому епізоді офсайд. Але саме після склалося враження, що «минайці» «розкодували» доступ до воріт «Миколаєва». І атаки нахлинули. На 30-ій хвилині Пиняшко розігнався і віддав на Гегедоша, а той спочатку пробив у поперечину воріт, а потім відправив мяча поруч із стійкою. Моменти стали гостріші. І на 35-ій хвилині це вилилося в гол. Після чергової небезпечної атаки, сфолили на Нурієві у штрафній «Миколаєва». Арбітр з Києва призначив пенальті, який реалізував Василь Кобін. Він, між іншим, у цьому матчі грав номінального центрального захисника. І зіграв дуже непогано. Небезпечних моментів у «Миколаєва» було обмаль і однією з причин був саме Кобін. До речі, універсалізм цього футболіста просто вражає. Кобін у цьому сезоні за «Минай» не грав лише на позиції воротаря і всюди був дуже корисним. І десь завдяки надійній грі у обороні, «корабели» не змогли зламати хід поєдинку. А «Минай» свого вже не відпускав. І у другому таймі, як вмілий боксер, просто таки добив свого опонента: володіли ініціативою, господарювали в центрі поля, постійно нагнітали ситуацію у чужих воріт. І на 67-ій хвилині забивають ще. Микуляк подав з кутового, а Гегедош наче завис у повітрі і чітко переправив м’яча у ворота голкіпера «Миколаєва» Поповича – 2:0. А через 4 хвилини стало остаточно відомо, хто увійде у 16-ку кращих в цьому турнірі. Стасюк розігнав чергову атаку, віддав у штрафну на Гегедоша, а той асистував під удар Василю Пиняшко – 3:0! Нокаут! Особливо радісно за Пиняшка, адже це перший його гол в сезоні! Щоправда, на мить, але підопічні Руслана Забранського таки змогли відновити інтригу. Відразу після пропущеного третього голу, гості заробили шанс на штрафний в метрів 35 від воріт. Олег Дмитренко пробив, а голкіпер «минайців» Мелашенко помилився і м’яч опинився у воротах. Проте, у останні 15 хвилин «Минай» був ближчий до 4-го голу, ніж «Миколаїв» - до шаленого камбеку. У підсумку – 3:1 і «минайці» святкують історичний вихід у 1/8 Кубку України. Неймовірне досягнення для молодої та амбітної команди, яка цією вікторією заявляє про себе на всю футбольну Україну! Свого суперника в наступному раунді «Минай» дізнається 28 вересня. «Минай»  - «Миколаїв» 3:1 Голи: Кобін, 36 з пенальті (1:0), Гегедош, 68 (2:0), Пиняшко, 72 (3:0), Дмитренко, 74 (3:1) «Минай»: Мелашенко, Беца, Стасюк, Ощипко, Кобін, Гавриленко, Микуляк, Кополовець (Смокоровський), Пиняшко, Нурієв (Образцов), Гегедош (Шпак). «Миколаїв»: Попович, Сартіна, Назаренко, Горват, Дмитренко, Антонюк, Швець (Семенина), Брижчук, Петров (Берко), Кушніренко, Авраменко (Кравченко). Попередження: Гегедош -  Дмитренко, Антонюк, Брижчук Арбітр: І. Бич (Київ) Стадіон "Минай", 1287 глядачів Інформаційний департамент ФК «Минай» Нагадаємо, ФК «Минай» очолив турнірну таблицю Другої ліги