ФК “Говерла” – абсолютний чемпіон Першої ліги

05.11.2017 21:35 610 0
На стадіоні у Виноградові зійшлись кращі команди Першої ліги своїх зон, і як завжди спрогнозувати переможця було важко. Додавало колориту цьому матчу гуцульські вболівальники, які приїхали в своєму національному вбранні, з музичним супроводом (трембіти, труби, цимбали, сопілки, акордеони, бубен і т.д.) і відчайдушно підтримували свою команду всю гру. Цікавою передісторією для Говерли є те, що два роки тому їх юнацький склад брав участь у такому фіналі, перегравши тоді перечинських однолітків. Із того чемпіонського складу одразу троє футболістів зараз є гравцями основи (воротар Андріюк та захисники Баловар і Андрухович), ще один по ходу матчу вийшов на заміну (Демидюк). І саме один з цих вихованців ясінянського футболу поклав початок перемозі Говерли. На 2-ій хвилині Тулайда пробив зі штрафного метрів з 32, неприємний для воротаря відскок і Підбереський переводить на кутовий. Після подачі з кута поля Андрухович головою спрямовує м’яч у сітку воріт – 0:1. Перші хвилин п’ятнадцять підопічні Терпака виглядали впевненіше, не в останню чергу і через швидкий гол. Бобовище з часом почало створювати напівмоменти. Так Бобик змістився у центр і пробив з 24 метрів, але вище. На 16-ій хвилині Бобик подав з флангу, Мідянчик у боротьбі із захисником пробив головою, воротар на місці. На 27-ій хвилині Роланд Шольц знайшов передачею з флангу Мідянчика та на цей раз Роман пробив не точно. За три хвилини Бобик навісив зліва, а Болдог вдало пробив головою, на під страховку кіперу прийшов захисник, який вибив з лінії. Та коли здавалось, що номінальні господарі дотиснуть суперника, горяни забили вдруге. Терпак виграв єдиноборство в центрі поля і розрізною передачею вивів Цуперяка на одного воротаря. Форвард на швидкості обійшов Підбереського, але відпустив м’яч і наздогнав його біля правого краю штрафної, звідти віддав у центр на Терпака, який розпочав цю атаку і Василь з восьми метрів не промахнувся – 0:2. Підопічні Ковача продовжували йти вперед з надією відігратись. Річард Шольц пробив з середньої відстані та Андріюк відбив. На 37-і хвилині бобовищанці виконали кутовий, перший удар якого заблокували захисники, а от добивання Балажа було результативним – 1:2. Та футболісти з Ясіня зуміли провести такий важливий гол у роздягальню. На 43-ій хвилині Тулайдан зі штрафного, майже з центру поля, закинув у карну зону, мукачівські захисники вибили, однак прямо на Терпака, який в один дотик потужно пробиває з 14 метрів – 1:3. Другий тайм проходив за схожим сценарієм: Бобовище трохи більше володіли м’ячем, однак без значних загострень біля чужих воріт. На 53-ій хвилині Болдог пробив зліва з 14 метрів, але не сильно і голкіпер забирає. На 55-ій хвилині Говерла розіграла класичну атаку: воротар вкинув у центр на Терпака, Василь віддав вперед на Цуперяка, той повернув граючому тренеру, який вийшов віч-на-віч з Підбереським, і якщо перший удар Віталій відбив, то з добиванням справитися вже не зміг – 1:4. Гра перейшла у більш спокійну фазу, з боротьбою у центрі поля та на підступах до штрафних. Сурядний виконував стандарт в 20 метрах від воріт, але пробив мимо. На 72-ій хвилині Пінджоля бив справа з 16 метрів, воротар грає надійно. На 78-ій хвилині свіжий нападник Демедюк вибігав сам на сам, однак в останній момент його наздогнав захисник і вибив м’яч у підкаті. Все на що спромоглися гравці Бобовища до завершення матчу, це удари Мідянчика та Бобика із-за меж штрафної, з якими справився воротар. Цілком заслужена перемога Говерли у матчі за звання абсолютного чемпіона Першої ліги. Головним автором цієї перемоги є беззаперечно граючий тренер Василь Терпак, який керував діями на полі своїх гравців, вносив корективи та перестановки по ходу гри, і сам вів вперед свою команду. Під час нагородження було визначено кращих гравців у складі обох команд: у Бобовише – це Ігор Ливка, у Ясіня – Василь Терпак. 23215623_1707449569305156_2553320354299673766_o-1024x680 23215719_1707450522638394_4566184063057834179_o-1024x680 23270478_1707447005972079_5234733129278502215_o-1024x683 23331404_1707446542638792_8450378803048355718_o-1024x683 23333997_1707449975971782_7020300137909580543_o-1024x680 Арбітр – Вячеслав Молотокас Асистенти – Петро Котубей, Юрій Яцкович ФК «Бобовище» – ФК «Говерла» Ясіня 1:4 Голи: Балаж, 37 – Андрухович, 4, Терпак, 32, 44, 55. Бобовище: Віталій Підбереський, Євген Лаішев, Ігор Ливка, Дмитро Вінтонюк, Роланд Шольц, Андрій Герц, Роман Мідянчик, Сергій Бобик, Річард Шольц (Олександр Пінджоля, 68), Даніель Болдог (Андрій Мерцин, 83), Ігор Балаж (Євген Машіко, 56). Запасні: Петро Беркела, Анатолій Рипкович, Володимир Ковач. Тренер – Іван Ковач. Говерла: Михайло Андріюк (Роман Бровчук, 86), Степан Баволар, Роман Андрухович, Олександр Тулайдан, Євген Станціцький, Михайло Тимчук (Іван Макасюк, 87), Володимир Попюк (Василь Кушнірук, 84), Євген Сурядний (Сергій Демедюк, 62), Василь Терпак, Дмитро Климпотюк (Дмитро Рибак, 83), Валерій Цуперяк (Олександр Титаренко, 71). Запасні: Борис Мільчевич, Мирослав Павлючок. Тренер – Василь Терпак. Попередження: Роланд Шольц, 43, Машіка, 79. За матеріалами: lobda.at.ua