Фатальне катання на снігоходах: з‘явилися ексклюзивні відео пошуків тіла загиблого чоловіка на Закарпатті (ВІДЕО)

09.12.2021 14:02 8072 0
Фатальне катання на снігоходах: з‘явилися ексклюзивні відео пошуків тіла загиблого чоловіка на Закарпатті (ВІДЕО)

Нагадаємо, Перший.com.ua повідомляв раніше - 4 грудня до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час катання на снігоходах в районі полонини Руна Тур’є-Реметівської територіальної громади троє чоловіків втратили орієнтир.

Зв‘язок з чоловіками обірвався, з‘являвся лише час від часу. Відшукати двох чоловіків вдалося незадовго після зникнення, а от пошуки третього тривали кілька днів. До пошуків окрім рятувальників залучалися й волонтери та гвинтокрил. Всього було залучено 90 людей та 33 одиниці техніки, із них 55 рятувальників і 35 волонтерів. В результаті, 7 грудня близько 14:00 50-річного заблукалого чоловіка було знайдено мертвим. Його знайшли в снігу за 200 метрів від перевернутого снігохода.

«Волонтери, що брали участь у пошуках загиблого в тій трагічній історії Івана Когута, вважають, що двоє інших учасників катання на снігоходах, рятуючи себе, просто покинули свого товариша в смертельній небезпеці», - повідомляє Закарпаття онлайн.

Цьому відео передує також ексклюзивний аудіозапис версії одного з учасників тієї розваги, що закінчилася трагедією, про те, що трапилося того дня на полонині Руна.

Завершує публікацію ексклюзивне відео моменту віднайдення тіла Івана Когута.

Увага, на аудіо та відео присутня ненормативна лексика!

Іван Когут

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...