Епідпоріг в Ужгороді перевищено на 58,6%, ситуація із захворюваністю погіршується

31.01.2019 16:55 34 0
Епідпоріг в Ужгороді перевищено на 58,6%, ситуація із захворюваністю погіршується
Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ в Ужгороді залишається складною, епідемічний поріг перевищено на 58,6% за показник епідемічного порогу (815,3 на 100 тис. нас.). Медики фіксують і подальше зростання захворюваності серед ужгородців. Щодо ГРВІ, то зареєстровано 1454 випадки звернень мешканців міста за медичною допомогою у зв’язку із цим захворюванням. Кількість звернень зросла на 40,2% (420 випадків) порівняно з минулим тижнем (1037). Зростає і динаміка показників відсутності дітей в дитсадках за останні дні.
"Серед загальної кількості захворілих - 867 (59%) дітей до 17 років, що на 248 осіб більше, ніж попереднього тижня (619). Ріст становить 40%. З-поміж захворілих - 38% школярів. Захворюваність серед дорослого населення міста становить 587 осіб, що на 40,4% (на 169 хворих) більше, ніж попереднього тижня (418 осіб).  Госпіталізовано 101 хворого ( 6,9% від усіх захворілих), з них 81 дитина (80,2%). За останні три тижні епідемічного сезону серед ужгородців зареєстрували 37 лабораторно підтверджених випадків діагнозу сезонного грипу типу А, зокрема один випадок грипу типу А+В", - йдеться у повідомленні.
Для зниження темпів захворюваності фахівці рекомендують продовжити карантин у шкільних навчальних закладах із понеділка, 4 лютого, до стабілізації епідемічної ситуації в Ужгороді. Рекомендовано ввести обмежувально-карантинні заходи у дитячих дошкільних навчальних закладах міста. Керівники відповідних підприємств та організацій мають забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог, зокрема провітрювання приміщень, вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції , що дозволені законодавством до застосування в дитячих, освітніх , житлових приміщеннях, транспортних засобах загального користування. Також рядять максимально обмежити проведення масових заходів на період епідемії. Нагадуємо, Ужгородські школи поки що не відновлять свою діяльність: карантин продовжено Читайте також: На засніженій дорозі перекинулася маршрутка: частину пасажирів госпіталізовано (ФОТО)

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...