Електричка Мукачево-Львів: світлина перемогла у проекті від National Geographic (ФОТО)

14.08.2020 14:39 284 1
Електричка Мукачево-Львів: світлина перемогла у проекті від National Geographic (ФОТО)

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотопроекті від National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport», що мав на меті показати різноманіття громадського транспорту у світі

Перше місце йому приніс знімок з електрички Львів – Мукачево, який він зробив у 2018 році. Артур Абрамів був єдиним українцем, який увійшов до цього проекту. Додамо, раніше його фото вже потрапляли до переліку найкращих в інших проектах NatGeo. Ця фотографія опублікована на першій шпальті сайту NatGeo та буде у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.
"Головною метою проєкту було зобразити різноманіття видів громадського транспорту з усього світу. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів. У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево– ьвів, яку він зняв в 2018 році десь у Карпатських горах. На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично йдуть цим потягом, щоб повернутися з Карпат. Пасажирам подобається затишок, там вони їдять і п'ють. Деякі пасажири із задоволенням читають улюблені книги, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються.", – пише автор світлини.
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

***

14 серп. 2020 р., 15:26
Індійське жюрі майже прийняло нашу електричку за свою))))
Loading...