Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

Експорт на понад мільярд доларів США: чим саме торгує Закарпаття (ПЕРЕЛІК)

Які товари йдуть на експорт із Закарпаття знають далеко не всі краяни.

А це – десятки найменувань із десятків різних категорій.

Найперше, слід зазначити, що експорт продукції, яка виготовляється у Закарпатській області, зростає у відсотковому відношенні та, в окремих галузях, сягає сум у сотні тисяч доларів. У минулому році експорт із Закарпаття склав 1 446 423,2 тисяч доларів США.

Згідно з даними Держстату, протягом минулого року лідерами експорту Закарпаття є виробники машинного обладнання, механізмів та електротехнічного обладнання, а також електричних машин та різного роду промислових товарів, втому числі меблів та іграшок.

Також, у значних обсягах на експорт із Закарпаття йдуть текстильні матеріали та текстильні вироби, деревина і вироби з деревини. Крім того, експортують і взуття, головнi убори, парасольки.

Водночас, слід відмітити і значну частку експорту продуктів рослинного походження, зернових культур та олій, а також алкогольних і безалкогольних напоїв та тютюну і його промислових замінників.

Детальніше про товарну структуру зовнішньої торгівлі Закарпатської області у минулому році дивіться у наступному переліку від Державної служби статистики краю.

Саша Клімова

Нагадаємо, Бути чи не бути крематорію в Ужгороді?

Читайте також: В Ужгороді на Київській набережній між каштанами висадять гінкго

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...