Екс-глава міліції Закарпаття висловився з приводу параду ЛГБТ та розповів про вбивство у 2002 році

24.07.2018 06:55 16 0
Екс-глава міліції Закарпаття висловився з приводу параду ЛГБТ та розповів про вбивство у 2002 році
Про свою думку щодо проведення параду ЛГБТ в Ужгороді, а також про історію вбивства одного з представників нетрадиційної орієнтації у 2002 році Віктор Русин висловився на власній сторінці в соцмережі Фейсбук.
"... Читаю в закарпатських новинах,що в Ужгороді збираються проводити гей парад. Повірте мені, що туда прийдуть пару лейсбі і до десяти молоді. Настоящі пі..араси будуть сидіти дома по норах, так як вони ніколи в Ужгороді не вийдуть на парад, хоча їх в городі достатньо. Ще в 2002 році в ході розкриття вбивства одного з них в Ужгороді,жителя з Берегово нами були встановлені біля 120 так званих мужиків,любителів в "21". Я тоді будучи начальником карного розшуку області сам в шоці був, з багатьма приходилось спілкуватись,щоб розкрити вбивство, опера ржали від них,то не передати словами. Впевнений що їх збільшилось за цей час в рази. "Карпатська Січ" не ведіться на провокацію, там не буде нікого. В мене пропозиція до міської влади, виділити для гей парада місце на об'їзній де збираються каміни, центральній частині заборонити проведення любих маршів, окрім державних та місцевого значення. Маю честь!", - написав Віктор Русин.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Ужгороді мають намір марширувати ЛГБТ. Читайте також: Предстоятель УПЦ закликав мерію не допустити проведення гей-параду в Києві.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...