Екоакція на Свалявщині: очищали від сміття берег річки Латориця (ФОТО)

27.03.2021 13:08 192 0
Екоакція на Свалявщині: очищали від сміття берег річки Латориця (ФОТО)
Вчора, 27 березня у Сваляві молодіжна ініціативна група "Еко Свалявщина" разом з працівниками закладів освіти, культури, державних установ громади очистили берег річки Латориця від побутових відходів. Як зазначають організатори безвідповідальні та недобросовісні громадяни систематично звозять сюди побутові відходи, будівельне сміття, непотрібні речі домашнього вжитку, попри заборону та порушуючи санітарні норми, правила доброустрою та просто морально-етичні цінності суспільства.
" Екоакція "Громада-за чисте довкілля" успішно розпочата!! Разом зі співорганізаторами, молодіжною ініціативною групою"Еко Свалявщина ", працівниками закладів освіти, культури, державних установ громади — проведено очищення берега річки Латориця (вул.Донського). Безвідповідальні, недобросовісні, несвідомі громадяни систематично звозять сюди побутові відходи, будівельне сміття, непотрібні речі домашнього вжитку, попри заборону та порушуючи санітарні норми, правила доброустрою та просто морально-етичні цінності суспільства... Це неприпустимо для нашої громади, тому надалі, дії зі сторони місцевої влади будуть відповідними!!! Також до акції долучилися працівники закладів культури, освіти, медицини з сіл нашої громади) Окреме їм спасибі)) Працюємо далі".
[gallery ids="280540,280542,280543,280544"] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катастрофічна ситуація із забрудненням Тиси: в Угорщині за останні два місяці зафіксували сміття більше ніж за останній рік (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...