"Джунглі" на кладовищі: через хащі мукачівці не можуть дістатися до могил рідних (ФОТО)

01.07.2018 14:30 18 0
"Джунглі" на кладовищі: через хащі мукачівці не можуть дістатися до могил рідних (ФОТО)

Зокрема, користувач Tori Tori у місцевій спільноті "Мукачево.Так" обурилась безладом на цвинтарі, а також зазначила, що так і не змогла дістатися до могили бабусі через "джунглі".

Також, вона опублікувала світлини, які зробила під час візиту на кладовище.
"І знов наболівша тема «Похід на цвинтар «,де ми приходимо ,щоб не забувати наших найрідніших, яких немає вже з нами! Сьогодні моєму обуренню не було меж, таких «джунглів» я не пам‘ятаю! Невже нічого не робиться тут тими за ким закріплений благоустрій на цвинтарі ?Як таке можна допустити, щоб люди не мали змоги дійти до могили , всі доріжки зарощі травою в зріст людини,я була в шоці! Так і не наважилася йти через рощі (де і змії і птахи гніздяться). Вже думаю заплачу циганам які завжди ходять, але і тих не бул , вони лише на центральному вході на лавочці сидять! Сумно! Я так і не дійшла до могили бабусі, напевне другий раз косу з собою візьму!", - написала жінка.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Мукачівських пляжах купатись не можна! (ВІДЕО) Читайте також: Краса з пляшок та пластикові пірати: оригінальне свято стартувало на Закарпатті.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...