Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Dyka GOnka”: у Пилипці готуються до масштабного спортивного заходу

OCR (Obstacle Course Racing) — це гонки з перешкодами, в яких учасник повинен подолати різні перешкоди і дійти до фінішу першим.

Це змагання на перевірку сили, швидкості, спритності та витривалості. Щоб бути «кращим з кращих» треба лазити по стінах, тягати важкі предмети, перетинати водойми, повзти під колючим дротом та стрибати через вогонь.

Більшість перешкод нагадують ті, що використовують у військовій підготовці.
В OCR всі перешкоди різні за дистанцією та ступенем важкості (дистанції від 50 метрів до 100 км). Сьогодні гонки з перешкодами проводяться на стадіонах, в горах, в містах та парках.

Зараз це настільки популярний вид спорту, що Світова федерація забігів з перешкодами World OCR — Fédération Internationale de Sports d’Obstacles (якій вже 5 років) налічує понад 80 країн-учасниць. Серед них і наша країна, передає Ungvar.info.

Представник Закарпатської обласної федерації забігів з перешкодами Ігор Шинкарюк, з міста Мукачево, відомий своїм “спартанським” хистом та великим досвідом з участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях по забігам з перешкодами.

Протягом цього літа, в рамках планової роботи, Федерація забігів з перешкодами України, розглядали різні варіанти та місцевості для змагань. Найбільш вдалу місцевість та складні маршрути знайшли у с.Пилипець Закарпатської області. Разом з головою Пилипецької сільської ради Васильом Готрою розглянули можливість проведення навчально-тренувальних зборів зі збірною командою України по забігам з перешкодами (OCR UKRAINE) в гірській місцевості.

Як зазначає саморганізатор: “Завдяки сприянню місцевої влади отримали необхідну інформацію, провели консультації з провідними фахівцями гірничо-рятувальної служби, інструкторами та місцевими мешканцями, які мають широкий досвід повсякденної діяльності в горах.

Разом з тим, провели аналіз можливих напрямків використання лісисто-гірської місцевості для підготовки з гірського бігу, а також місць можливого проживання і харчування спортсменів.

Отримали підтримку від усіх залучених до зазначеного процесу осіб. Хочемо виразити слова подяки від всього колективу Федерації за сприяння та допомогу у розвитку нашого спортивного напрямку.”

Для детального визначення маршрута та складності, представники України разом з представниками Угорської сторони здійснили вихід на ключові вершини і напрямки, які можливо в майбутньому використатають для змагань вже цієї осені та наступної зими. Хочеться відмітити, що локація в повному обсязі відповідає міжнародним стандартам. Також, наші закордонні партнери були вражені природним парком Полонина Боржава та інфраструктурою, яка розташована в межах цієї природної зони.

Сам захід розрахований більш ніж на 2 тис учасників з України, Угорщини та Словаччини. Активісти зазначили, що під час проведення топографічної рекогнісцировки на місцевості було дуже приємно спостерігати, як в с.Пилипець проходить капітальний ремонт дороги, це просто неймовірно в розрізі сьогодення, коли в гірському селі будують такий шлях.
Це було відмічено і іноземними партнерами, адже однією з умов можливої участі іноземців в організації івенту та в подальших змаганнях громадян з ЄС є наявність якісних доріг від кордону до місця проведення змагань.

Зараз, за результатами роботи, підготовлено план проведення заходу, розроблено карту треку та отримано додаткові метео та геодезичні дані для подальшого аналізу. Залучено провідних фахівців по напрямках гірської підготовки та аварійно-рятувальної служби. Організовано взаємодію та отримано консультації від провідних фахівців національної поліції та ДСНС для можливої майбутньої співпраці в рамках проведення івенту на Міжгірщині.

“Дякуємо всім за плідну роботу. Після затвердження плану та узгодження термінів між сторонами проведення івенту проінформуємо Всіх додатково. Дякую Василій Готра та Вашій команді за таку роботу. Ще один великий плюс на нашу користь та користь іміджу регіону. Ми на крок наблизились до реалізації нашої мети!”, — дякує на своїй сторінці у Facebook організатор заходу.

Нагадуємо, Госпіталізовано трьох осіб, серед яких є неповнолітній і пенсіонер: нічна ДТП в Тячеві (ФОТО)

Читайте також: Обласний дитячій педіатр прокоментував смертельний випадок від кору на Закарпатті

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...