“Двостороння пневмонія? Сиди дома”: швидка відмовилась госпіталізувати важкохворого без тесту на COVID-19 (ВІДЕО)

09.09.2020 14:01 1047 0
“Двостороння пневмонія? Сиди дома”: швидка відмовилась госпіталізувати важкохворого без тесту на COVID-19 (ВІДЕО)

Сімейний лікар звернувся до диспетчера швидкої допомоги із потребою терміново госпіталізувати пацієнта з двосторонньою пневмонією. У “швидкій” забирати хворого відмовились, бо “його нема, де покласти”.

Відео розмови сімейного лікаря із диспетчером швидкої опублікував київський фотограф Гліб Гаранич, пишуть Галицькі Гроші. Сімейний лікар із Софіївської Борщагівки, що на Київщині, повідомив, що хворий потребує термінової госпіталізації. У нього діагностували  двосторонню пневмонію з ураженням 70-80% легень та сильну задишку.  Також у чоловіка, який перебував вдома, немає результату ПЛР-тесту на COVID-19. На це диспетчер відповіла, що для пацієнтів з підозрою на коронавірус місць немає, а із пневмонією “я не можу нікого пристроїти”. Лікар пацієнта запропонував зробити будь-який експрес-тест для “галочки”, щоб його все ж госпіталізували. Диспетчер відповіла, що у швидкій та у приймальному відділення немає експрес-тестів на коронавірус.
“Хворий вдома у дуже важкому стані, і якщо його не госпіталізувати, то він може померти. Також, клінічно пацієнт не має лягати у лікарню із підозрою на коронавірус, бо в нього однозначно він є. Але все “впирається” у ПЛР-тест,” – наголошує сімейний лікар.
Проте у “швидкій” все одно відмовилися забирати хворого без ПЛР-тесту на коронавірус.
“Поки були місця, ми всіх брали. А тепер місць немає,” – каже диспетчер швидкої.
Ситуація закінчилася тим, що у “швидкій” вирішили пошукати місце для хворого із двосторонньою пневмонією по області, але не дали гарантій. https://www.facebook.com/100002081702190/videos/3609043842508304/?extid=DNqQ8mDUBTEhkzLh Читайте також: В Ужгороді неврівноважений чоловік за лічені хвилини розтрощив близько 10 легкових aвто тa aвтобус (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...