Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Двох змерзлих нелегалів рятували закарпатські прикордонники від морозу

Черговій спробі незаконної мандрівки мігрантів в країни ЄС завадили співробітники Держприкордонслужби на Закарпатті

Про наміри вихідців з країн міграційного ризику у незаконний спосіб перетнути український кордон завчасно отримали інформацію оперативні співробітники прикордонного відомства з Ужгорода. Негайно на місце можливого порушення виїхала група реагування. Невдовзі прикордонники Чопського загону за 500 метрів від кордону затримали чоловіка та жінку азійської зовнішності. З’ясувалося, що незаконно потрапити в Словаччину намагались громадяни В’єтнаму, які не мали при собі жодних документів.

На затриманих складені адмінпротоколи за спробу порушити кордон України. Наразі з ними проводяться фільтраційні заходи та встановлюється коло осіб, які причетні до їх незаконної мандрівки.

Відмітимо, що організатори каналів незаконної міграції постійно піддають ризику життя нелегалів, адже, незважаючи на погодні умови та мінусову температуру, заради наживи продовжують направляти групи у небезпечну подорож. Додамо, неодноразово незаконні мігранти під час таких мандрівок отримували обмороження, а інколи вони призводили до загибелі.

Нагадаємо, що днями прикордонники на Закарпатті затримали громадян Єгипту та Марокко. Замерзлих та знесилених незаконних мігрантів виявили у гірській місцевості. Прикордонники одразу надали іноземцям першу медичну допомогу.

Нагадаємо, Мікроавтобус з “лівими” продуктами зупинили закарпатські патрульні

Читайте також:У Мукачеві горіла квартира: 14-річний юнак – у лікарні

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...