Два мішки, наповнені відходами з річки Тиса, біля входу в Консульство України: в Угорщині подали заяву до правоохоронців (ВІДЕО)

11.02.2021 20:19 855 0
Два мішки, наповнені відходами з річки Тиса, біля входу в Консульство України: в Угорщині подали заяву до правоохоронців (ВІДЕО)
Партія «Йоббік» подала заяву до правоохоронців через побутові відходи, які потрапляють в Угорщину Тисою та її притоками. Угорська партія «Йоббік» подала заяву до правоохоронних органів через заподіяння шкоди навколишньому середовищу у зв’язку з потраплянням на територію країни побутових відходів, які приносять річки Тиса, Красна та Самош, повідомили двоє представників опозиційної політичної сили на брифінгу в середу, інформувало karpat.in з посиланням на МТІ. Як розповів депутат місцевої ради області Саболч-Сатмар-Берег Бейло Адор’ян під час зустрічі з пресою перед Консульством України в м. Ніредьгаза, заяву партія подала проти невідомих осіб, але зібрані докази свідчать, що відходи, які роками забруднюють річки, надходять з України та Румунії. За його словами, «дипломатична ввічливість» останніх 20 років нікуди не привела, а переговори та заходи, спрямовані на припинення забруднення, неефективні. Бейло Адор’ян зазначив, що уряд намагається збирати відходи з поверхні води, але це лише тимчасове подолання наслідків, яке не усуває проблеми забруднення.  
«Закликаємо угорське населення, за можливості, зібрати сміття, що потрапило до них, у мішки й повернути його представникам країни, яка спричиняє забруднення, або самій країні!» – сказав він.
  Депутат парламенту від партії «Йоббік» Чаба Дюре заявив, що Генеральна прокуратура Угорщини розпорядилася провести розслідування щодо заяви про заподіяння шкоди екології. За його словами, угорський уряд за останні 20 років не вжив жодних заходів для усунення проблеми, а також не вимагав у країн, що забруднюють навколишнє середовище, відшкодувати витрати на подолання наслідків, хоча має для цього можливість згідно з міжнародними конвенціями. «Йоббік» закликає встановити кримінальну відповідальність за конкретні забруднення. Партія також вимагає дотримання міжнародних договорів та створення незалежного міністерства охорони навколишнього середовища, зазначив Чаба Дюре. Після брифінгу опозиційні політики розмістили два мішки, наповнені відходами з річки Тиса, біля входу в Консульство України. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вражаючі кадри: угорську Тису неможливо розгледіти через тонни сміття із Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...