Головна » OpenData/Відкриті дані

“Другі не впали у туалет і ваші не впадуть”: який вигляд мають деякі школи Закарпаття?

Інформацію поширюють користувачі соцмереж

Відповідну публікацію на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Роман Келемен.

“У зв’язку з байдужістю директорів шкіл та відділу освіти хустської РДА , вчителі та батьки почали свій флешмоб з висвітлення шкільних туалетів та вбиралень. Олександрівська ЗОШ.

“Доброго дня я вибачаюсь але Олександрівської школи туалет від Забрідьскої далеко не втік…. на що наша деректорка говорит “другі непопадали і ваші неупадут” порядку ніякого нема і всі бояться говорити щось…. нам деректорка сказала “нелюбит вамся щось давайте в другі школи”…..На криші школи дерева коло школи безлад вода недобра опалення немає … і наша деректорка вважає що кола в ідеальному стані. моя дитина пішла в перший клас і переживаю за цілий день що да як…. Давайте заставимо їх відпрацювати їх заробітні плати , які складаються з податків громадян”, – пише автор.

Нагадаємо, нещодавно закарпатський першокласник впав у шкільний туалет.

Нагадуємо, Деревина тепер не потрібна: науковець із Закарпаття винайшов революційну технологію (ФОТО)

Читайте також: Вижити в черзі: 48 годин пекла для далекобійників на КПП «Ужгород-Вишнє Нємецьке» (ВІДЕО 18+)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...