Доставка від «АТБ»: сучасна послуга, яка полегшує підготовку до свят

31.12.2021 10:05 976 0
Доставка від «АТБ»: сучасна послуга, яка полегшує підготовку до свят

Наприкінці весни 2020 року компанія «АТБ» запустила нову послугу для своїх клієнтів — доставку продуктів додому. Карантинні обмеження прискорили процес запровадження сервісу, адже відтепер у людей з’явилася змога звести до мінімуму контакти та не ходити в магазин, не залишаючись при цьому без провіанту. Діє послуга на постійній основі, і вже багато покупців оцінили її зручність не тільки на період самоізоляції, але й у звичайні дні. Проте знаходяться і ті, хто ще не ознайомився з сервісом. Розповімо про нього та його переваги більш детально.


 

Умови доставки від «АТБ»

 

Компанія запровадила цей сервіс по всій Україні. Наразі доставка доступна в населених пунктах, де є маркети мережі. Виконується вона кур’єрською службою iPost і діє на замовлення вагою до 100 кг.

Оформити заявку можна як через ПК, так і через смартфон. Компанія розробила додаток для мобільних девайсів, де відображається весь асортимент магазину з актуальними цінами і акціями. Замовити від  АТБ Маркет  доставку продуктів додому можна на будь-який час, вказавши найбільш підходящий інтервал годин, коли зручно зустріти кур’єра. Проте це не єдина перевага сервісу. Нижче розповімо, як за допомогою доставки можна полегшити життя господиням.


Переваги послуги від «АТБ»

Доставка продуктів додому — це перш за все зручно. Адже не потрібно самостійно носити важкі торби з покупками. Достатньо просто оформити замовлення на сайті, і у визначений інтервал часу його привезе кур’єр за вказаною адресою. До переваг сервісу можна також віднести: економію часу. Закупка продуктів є обов’язковою побутовою справою, але в шаленому ритмі життя іноді важко знайти годинку, аби відвідати магазин і вибрати товар. Через це доводиться або відкладати власні плани, відмовлятися від повноцінного відпочинку. Тепер в цьому немає необхідності — зібрати замовлення на сайті можна буквально за кілька хвилин;

  • полегшення процесу підготовки до свят. В такі періоди всі господині зазвичай живуть в умовах авралу, адже потрібно й собі приділити увагу, прибрати в хаті та вирішити ще купу завдань. Раніше до списку невідкладних справ обов’язково ще входила закупка продуктів, яка потребувала теж немало часу та сил. З доставкою цей процес можна делегувати, просто замовивши потрібні товари та зустрівши кур’єра вдома;
  • можливість піклування про рідних. Замовити продукти можна не тільки для себе, але й для членів родини — батькам, дідусям та бабусям. Послуга допоможе полегшити їм побут та позбавить необхідності самим носити важкі торби.

Підводячи підсумок, відмітимо, що доставка від «АТБ»— це зручний сервіс, який дозволяє вигідно економити час та сили на походи до магазину. Скористатися послугою можуть жителі всіх населених пунктів, де є маркети мережі.


 

Читайте також:

Теги: Реклама
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...