Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Дороги Закарпаття обійшлися країні найдорожче?

Ремонт 1 кілометра дороги в 2018 році найдорожче обійшовся в Закарпатській, Черкаській та Хмельницькій областях.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією DC Evolution.

“Користуючись даними моніторингу витрат на будівництво і ремонт доріг за 2018 рік порталу roads.brdo.com.ua, серед 5340 тендерів ми виділили 812, що стосуються саме ремонту доріг, а не будівництва, проектування або придбання обладнання.

Найбільше коштів в 2018 році було витрачено на ремонт доріг у Львівській області – понад 4 млрд грн. Найдорожче ремонт 1 км дороги обійшовся в Закарпатській, Черкаській та Хмельницькій областях”, – заявила Олександра Глуздовська, Head of Data Science компанії DC Evolution.

Зазначається, що серед топ-6 регіонів за загальною сумою тендерів найбільша волатильність вартості цін ремонту 1 км дороги у Київській, Вінницькій та Закарпатській областях. У Вінницькій області вона склала 5,5-23 млн грн, у Київській – 3-22 млн грн, Закарпатській – 3,7-26,5 млн грн.

“Такий діапазон може свідчити про диверсифікацію типів робіт – тобто тут виконують як прості, так і досить складні ремонти. Низька волатильність цін в Харківській і Львівській областях, навпаки, може вказувати на низьку складність робіт з ремонту доріг, які ведуться в цих регіонах”, – зазначила Глуздовська.

У Київській області розподіл цін є асиметричним – тут переважають низькі ціни, а тендери понад 22 млн грн трапляються досить рідко і значно відхиляються від медіанного значення.

Такий розподіл може свідчити про те, що найчастіше роботи з ремонту доріг в області низької або середньої складності, а ті, що мають високу складність, хоча і значно дорожчі, ведуться не дуже часто.

“Якщо говорити про найдорожчі тендери, то переможцями в них стали ТОВ “Автомагістраль-Південь” (3,7 млрд грн), ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” (2,21 млрд грн) і ПП “Полтавабудцентр” (1,95 млрд грн ).

За загальною сумою замовлень лідирують ТОВ “Автомагістраль-Південь” (3,95 млрд грн), ТОВ“Онур Конструкціон Інтернешнл” (2,24 млрд грн) і ПП “Полтавабудцентр” (2,25 млрд грн)”, – свідчать результати дослідження.

Нагадуємо, У Мукачеві відбудеться благодійний концерт “Я хочу жити”

Читайте також: Заспокійливе та хитрощі кухарів: «Дитячий захисник» проінспектував ДНЗ на Виноградівщині (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...