Доля заробітчан: за яких умов можна їхати працювати за кордон

06.05.2020 15:43 83 1
Доля заробітчан: за яких умов можна їхати працювати за кордон
Про це розповів в інтерв’ю "Українському радіо" прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, світова криза стимулювала зростання попиту на працівників з України. Тож і європейські приватні компанії, і представники урядових організацій звертаються до України "з проханням допомогти з людьми для підсилення у різних сферах економіки". Серед цих умов керівник українського уряду вказав:
  • страхування,
  • офіційну оплату праці,
  • гідні умови проживання,
  • гарантія лікування, зокрема й у випадку інфікування коронавірусом.
"Ми ведемо перемовини, щоб контракти були не менш як на 3 місяці, бо для України важливо зупинити так званий "туризм", коли людина їздить на два тижні туди-назад, – додав Шмигаль. – Саме через такий "туризм" в Україні може дуже швидко статися спалах коронавірусу, тож подбати слід не лише про людей, які поїдуть на заробітки, а й про тих, хто залишиться в Україні". Шмигаль також нагадав, що уряд працює й над "створенням великої кількості робочих місць", що "важливо не лише для людей, які повернулися із заробітків, але й для тих, хто втратив роботу в Україні через карантин". Однак і уточнив при цьому, що на цих робочих місцях не буде "космічних зарплат". Проблема заробітчан та закритого кордону: у чому суть 
  • Більшість країн ще у березні закрили свої кордони для протистояння поширенню коронавірусу. Але зараз чимало з них готові приймати робітників і надсилають в Україну відповідні запити.
  • Позиція уряду: розглядати кожен такий запит окремо, а рішення приймати на основі епідеміологічної ситуації у конкретній країні та дотримання певних умов.
  • Загалом Кабмін розробив 5 етапів виходу з карантину, проте про відкриття кордонів інформації у плані уряду немає.
Джерело Нагадуємо, У Києві на Майдані Незалежності відбувся мітинг, організований представниками малого бізнесу, на якому підприємці вимагали дозволити їм працювати на період карантину https://pershij.com.ua/predstavnyky-maloho-biznesu-vyishly-na-maidan/ Читайте також: Народний депутат України Віктор Медведчук разом із дружиною привітали ветеранів Великої Вітчизняної Війни https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-vlashtuvaly-aktsiiu-do-dnia-velykoi-peremohy-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Гость

6 трав. 2020 р., 16:01
А у вас у не космическая зарплата Шмыгаль???
Loading...