До ЗСУ призиватимуть чоловіків до 43 років: кого та коли?

09.03.2020 22:03 96 1
До ЗСУ призиватимуть чоловіків до 43 років: кого та коли?
Причому під рушницю збираються поставити чоловіків до 43 років. Правда, обіцяють, що в зону бойових дій таких «новобранців» не відправлять. Самі призовники в розгубленості: військовій справі вони вчилися давно.

Головне:

  • Точних термінів призову офіцерів запасу поки немає
  • Служити доведеться 18 місяців
  • У зону ООС їх не відправлять.

У військкоматах чекають свідомих

Заступник обласного воєнкома Дніпра Сергій Полуциган розповів, що заклик випускників військових кафедр відбувається вже другий рік поспіль. При цьому, за його словами, вони в більшості своїй не ухиляються.
«Це абсолютно різні категорії громадян щодо виконання військового обов'язку. Особи, які закінчили військові кафедри, це офіцери запасу. Вони свідомо пішли на військову підготовку. Це обов'язковий вид служби, вони не можуть відмовитися від нього », - розповів він.
В армії офіцери запасу прослужать 18 місяців, всіх розподілять на посади, відповідно до їх званнями. Однак, на відміну від офіцерів-контрактників, їх не можуть відправити в зону проведення ООС.

Причини, цілі і сенс

За словами Полуциган, мета такого заклику - сформувати якісний резерв. Мовляв, офіцери вже в реальних умовах зможуть застосувати свої знання, згадати чому їх колись вчили.
«Система призову офіцерів запасу має дві мети. Перша - офіцери безпосередньо знайомляться з умовами військової служби. Друге - це формування якісних резервістів, які будуть мати практичний досвід служби. У разі необхідності, вони здатні відправитися в свої бойові підрозділи і вже бути корисними », - поділився воєнком.
Однак, деякі знання, отримані на воєнках вже не відповідають нинішнім українським реаліям. Як розповів випускник військової кафедри В'ячеслав, який навчався в 2013-2015 роках, тоді їх військовій справі вчили як при Радянському Союзі. Нагадуємо, Сьогодні у Раді розглянуть питання Кабміну, сільгоспземель та корупції в Україні Читайте також: В Ужгороді відкрилася виставка фіалок (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Опер

10 бер. 2020 р., 11:00
Дуже правильно, давно пора.
Loading...