Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

До уваги жителів Мукачева: з непередбачуваних обставин 17 квітня перекриють одну із центральних вулиць міста

Відповідну інформацію оприлюднили на сторінці “Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради” у соцмережі Фейсбук.

“Часткове перекриття проїздної частини вул. Недецеї.
У зв’язку з виникненням непередбачуваних обставин заплановане на середу 16 квітня часткове перекриття проїздної частини вул. Недецеї з встановленням регулюючих знаків для виконання будівельних робіт по прокладанню трубопроводу по об’єкту «Реконструкція будівлі по вул.Штефана Августина,19-вул.Недецеї,33 під «Палац культури і мистецтва. Коригування» перенесено на середу 17 квітня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, Масштабна пожежа на Міжгірщині: вогнеборці надали подробиці трагедії (ФОТО)

Читайте також: Нещасний випадок чи підпал? Стала відомою ймовірна причина пожежі в Соборі Паризької Богоматері

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...