До уваги закарпатців: журналісти розповіли скільки платять за сурогатне материнство (ВІДЕО)

25.05.2018 12:12 50 0
До уваги закарпатців: журналісти розповіли скільки платять за сурогатне материнство (ВІДЕО)

У спеціалізованих клініках не приховують, що більшість клієнтів з-за кордону. Такий інтерес пояснюється просто: послуги дешевші, а сурогатні матері не такі вимогливі.

Гонорар за сурогатне материнство в Україні – близько 10 тисяч євро за одну дитину, за двійню – 13 тисяч євро. Додаткові виплати – 10 тисяч гривень на щомісяця. 5 тисяч гривень за перенесення ембріона. І перше УЗД, яке підтверджує вагітність, оплачується у розмірі 5 тисяч гривень. Юристи радять сурогатним матерям обов'язково вкладати договір, в якому прописати усі важливі пункти. Наприклад, медичний супровід під час вагітності. Адже на лікарських процедурах замовники полюбляють зекономити. З іншого боку, розвиток сурогатного материнства вивів на новий рівень акушерство в Україні. Зараз навіть ізраїльським лікарям є, чому повчитися в українських колег.

"Українські дівчата-біологи, які працюють пліч-о-пліч, їх рівень дуже сильно піднявся. Є певні речі, які в Україні не робили, зараз вони робляться абсолютно вільно", – розповів лікар-гінеколог Першого медичного центру Тель-Авіва Геннадій Бітман.

Але попри низькі ціни і якісну медицину іноземці бояться їхати в Україну. Адже є високий ризик бути ошуканими. І заплативши чималі гроші, так і не стати батьками. Подробиці дивіться у сюжеті "Канал 24". Нагадаємо, як повідомлялося раніше,  в Ужгороді дітей вбивають за гроші.  
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...