До уваги закарпатців: Україна отримала ще один безвіз

29.06.2018 13:01 17 0
До уваги закарпатців: Україна отримала ще один безвіз
Документом передбачений безвізовий в'їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів. 29 червня набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог. Вона була підписана між урядами країн 5 лютого 2018 року. Документом передбачений безвізовий в'їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.
"Громадяни України, які мають намір в'їхати на територію Антигуа і Барбуда на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу у найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуда перед в'їздом на її територію", - розповіли в Департаменті консульської служби МЗС - інформує "Znaj.ua".
Нагадаємо, що Антигуа і Барбуда - держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт - Сент-Джонс. Площа - 442,6 км2, населення - 83,5 тис. З 1981 р. незалежну державу. Член Співдружності, Організації американських держав. Глава держави - монарх Великобританії Єлизавета II, представлена генерал-губернатором. Послуга обробки електронної заявки нерезидента ЄС буде коштувати 7 євро для осіб від 12 років і буде діяти 3 роки. Так що оформляти її кожен раз при в'їзді в ЄС не треба буде. У цій базі дані туриста будуть аналізуватися і звірятися з базою Інтерполу.
"Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, однак обраний Україною напрямок забезпечує те, що Україна стане членом Євросоюзу і НАТО... Ми із задоволенням констатуємо прогрес у питанні децентралізації", - сказав він на презентації звіту Організації економічного співробітництва і розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п'ятницю в Києві.
Нагадаємо, Черги на кордонах Закарпаття станом на ранок 29 червня Також читайте: На в’їзді в Іршаву трапилась ДТП (ФОТО)  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...