До уваги закарпатців: нардепи мають намір скасувати обов'язкову експертизу смерті через суд

18.05.2018 11:03 17 0
До уваги закарпатців: нардепи мають намір скасувати обов'язкову експертизу смерті через суд
Відповідний законопроект прийнятий за основу. Згадану правку озвучила нардеп Юзькова при голосуванні за проект № 8116 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підстав проведення експертизи». Законопроект був прийнятий за основу з урахуванням цієї правки, передає ligazakon.ua. Законопроектом передбачено, що експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді або суду, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з'ясування питань права. Слідчий або прокурор будуть зобов'язані звернутися для проведення експертизи до експерта, а не до слідчого судді.
"У разі відмови слідчого, прокурора в задоволенні клопотання сторони захисту про залучення експерта особа, яка заявила відповідне клопотання, має право звернутися з клопотанням про залучення експерта до слідчого судді", - йдеться у повідомленні.
Також передбачено, що сторона звинувачення привертає експерта при наявності підстав для проведення експертизи, в тому числі за клопотанням сторони захисту чи потерпілого. Сторона захисту має право самостійно залучати експертів на договірних умовах для проведення експертизи, в тому числі обов'язкової. Нагадаємо, раніше повідомлялося  про нові правила поховання на Україні. Також, "Перший" повідомляв, що помирати в Мукачеві буде дорожче: встановили нові розцінки на ритуальні послуги / ТАРИФИ.  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...