До уваги закарпатців: як буде працювати реєстр одержувачів субсидій

24.05.2018 09:19 14 0
До уваги закарпатців: як буде працювати реєстр одержувачів субсидій
Раніше повідомлялося, що реєстр буде доступний тільки для Мінсоцполітики та місцевих органів соціального захисту населення, повідомляє pplus.in.ua. Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, як буде працювати реєстр одержувачів субсидій.
"Ми зараз запускаємо реєстр субсидіантів, ми буквально на наступному уряді (засіданні Кабміну) продемонструємо, як він працює. Ви можете ввести адресу, оскільки там немає персональних даних, але якщо ви ввели адресу - вам скажуть, чи є за цією адресою субсидія і який її розмір", - зазначив Рева в ефірі одного з центральних телеканалів.
Раніше повідомлялося, що уряд прийняв рішення про створення реєстру отримувачів субсидій, який дозволить зробити механізм отримання субсидій більш прозорим і контролювати ефективність виплат з державного бюджету. У той же час зазначалося, що доступ до реєстру буде відкритий тільки для Мінсоцполітики та місцевих органів соціального захисту населення для призначення субсидій. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що створення реєстру є важливим кроком для верифікації та уникнення зловживань із субсидіями. Читайте також: Більше половини закарпатців більше субсидій не отримають
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...