Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

До уваги закарпатських підприємців: граничний термін податкових платежів 27-28 грудня

Податківці нагадують про святкові та вихідні дні, під час яких платежі не приймаються

Відповідно до норм Податкового кодексу України, якщо останній день сплати податку або збору припадає на вихідний або святковий день, то податкові зобов’язання необхідно сплатити напередодні встановленого граничного терміну.

На виконання наказу Державної казначейської служби України від 26 листопада 2018 року № 358 «Про затвердження Регламенту роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2018 року та початку 2019 року» початкові платежі на адресу органів казначейства будуть здійснюватися 27-28 грудня 2018 року до 20 год. 00 хв. та 29 грудня до 13 год. 00 хвилин.

З метою вчасного здійснення розрахунків та надходження коштів до бюджету, недопущення формування податкового боргу рекомендуємо здійснити всі необхідні податкові платежі до 28 грудня 2018 року.

Шановні платники податків, з метою недопущення формування податкового боргу, у разі невчасної сплати податків не залишайте на останній день сплату податкових зобов’язань, – нагадують закарпатські фіскали.

ДФС у Закарпатській області

Нагадаємо,Закарпатець напав з ножем на патрульну поліцейську у Львові (відео)

Читайте також: Сотні автівок застрягли в чергах на кордонах із Закарпаттям, тисячі – на польських

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...